Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα παει στον οικο στοχευμενα για την Συλβια, εφτασα κατα της 1830 το απογευμα οπου στο σαλονι
βγηκε μια αλλη κορασιδα η Μαρινα. Η Συλβια ? ρωτησα τον τσατσο Ριχαρδο. Θα ερθει σε λιγο ειναι στη γωνια στο καφε και
καθεται μου απαντα, αν θελεις πηγαινε να της μιλησεις να ερθει συμπληρωσε ο υπηρετης.
Βγηκα εξω απο τον οικο φουντωμενος καυλωμενος και κοιταξα προς το οινομαγειριο Αρτα οπου ειδα τη Συλβια να πινει φραπε...
Πηγα προς τα εκει της μιλησα.
-Γεια σου Συλβια ! Κουλ
-Γεια σου ! Εμμμμ
-Μηπως μπορεις να ερθεις για δουλεια ? για εσενα ηρθα και βιαζομαι να φυγω. Ντροπή
-ΟΚ μωρο μου ερχομαι. Ματάκι
Η Συλβια σηκωθηκε πηρε το ποτηρι με το φραπε και πηγαμε μαζι στον οικο. Μεγάλο χαμόγελο
Της ζητησα συγνωμη που την σηκωσα απο τον καφε της για να παμε στον οικο να την γαμησω αλλα το καθηκον
και η δουλεια πανω απόλα. Προσκύνημα
Παντως δεν εδειξε να την ενοχλει η πραξη μου. Κουλ
Πληρωσα το δεκαρικο και περιμενα για λιγο στο δωματιο οπου ηρθε η Συλβια.
Η Συλβια ειναι μια τσιγανοβουλγαρα πορνη με ξανθο μακρυ μαλλι, ειναι μετριου αναστηματος με 1,5αρια βυζια,
πεταχτο κωλαρι με ολιγη κυταρριτιδα οπου ειναι ιδιατερα απαλο και τρυφερο στην αφη.
Ειπε οτι ειναι 26 ετων αλλα πιστευω οτι ειναι μεγαλυτερη περιπου στα 32-35.
Εχει και λιγα παχακια στην κοιλιτσα προφανως απο γεννα χωρις να ειναι αντιαισθητικα.
Γενικοτερα η εμφανιση της ειναι μετρια.
Η Συλβια γδυθηκε και ανεβηκε απο πανω μου οπου αρχισε να με φιλα στο σωμα και να μου δινει μικρα δαγκωματακια.
Εφτασε στο πουτσο οπου τον προσπερασε και κατεβηκε προς τα αρχιδια οπου αρχισε να τα πιπιλά.
Βεβαια δεν εμεινε εκει αφου κατεβηκε ακομα πιο χαμηλα προς την κωλοβαλβιδα μου και αρχισε να γλειφει την περιοχη αλλα
οχι πανω στην τρυπα μου. Μπορω να πω οτι το γλειψιμο σε εκεινο το σημειο τιναξε τον πουτσο μου στον αερα και η πουτσα εγινε
σιδερο. Της προτεινα ακαποτο τσιμπουκι αλλα δεν κανει οπως ειπε.
Μου περασε καποτα και εκανε μια ενδιαφερουσα πιπα με χρηση χεριου.
Με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται πανω στο καυλι μου.Γλωσσοφιλα δε δινει, δεχεται ομως να παιζεις τη γλωσσα σου με τη
δικια της χωρις να ακουμπανε τα χειλη, ειναι τα λεγομενα αερογλωσσοφιλα. Money Mouth
Τη εβαλα στα τεσσερα οπου εκατσε και στηθηκε καλα και τον εφαγε δυνατα οπως και μερικες μπατσες στα κωλομερια.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου με πηρε αγκαλια απο το λαιμο ενω εγω ειχα ξαπλωσει πανω στα βυζια της και χουφτωνα
τα κωλομερια της. Η συμμετοχη της καλη με βογγητα αναστεναγμους και χαϊδεματα. Μετα απο ολιγολεπτο δυνατο γαμησι την εχυσα.
Η κορασιδα πηρε χαρτι υγειας στα χερια της και μου αφιρεσε η ιδια την καποτα παρακαλω και την πεταξε στα σκουπιδια Καπέλο
Χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Συλβια ειναι μιας μετριας εμφανισης κορασιδα με καυλωτικα προκαταρκτικα και καλη συμμετοχη.
Ο Ριχαρδος δεν ενοχλησε . Την αξιζει μια επισκεψη σας σε αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.428
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού