Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιτέλους η κάβλα ανέβηκε βόρεια μετά από κάτι μήνες για να ανακουφίσει και εμάς, ειδικά μετά την πίκρα των "Πρεσπών"...
Έτσι κίνησα για Θεσσαλονίκη ώστε να απολαύσω τις υπηρεσίες της. Με περίμενε στο δωμάτιο της, καθαρή όπως πάντα. Αν και έδειχνε αρκετά κουρασμένη, αρχίσαμε αμέσως με ένα τέλειο τσιμπούκι, Cinzia's signature ! Τον έβαζε μέχρι το λαρύγγι, πνιγόταν, έφτυνε τα σάλια στα αρχίδια, τα έγλυφε και αυτά και κατέβαινε και πιο χαμηλά. Την ώρα που με τσιμπούκωνε, προσπαθούσα να φανταστώ πόσες πούτσες είχε φάει εκείνη τη μέρα και κάβλωνα με τη σκέψη του πόσο πουτάνα είναι η γυναίκα αυτή. Είπα να τη ρωτήσω αλλά φοβήθηκα μη την ξενερώσω...Η πίπα κράτησε ώρα ενώ εγώ έβαζα δύο και τρία δάχτυλα στο μουνί και στην ξεσκισμένη σούφρα της (το ξεκωλιάσατε το κορίτσι βρε!) Και ήρθε η ώρα της διείσδυσης : στα τέσσερα πρώτα, ιεραποστολικό μετά με τα πόδια της ψηλά και φουλ σφυροκόπημα. Έπρεπε όμως να πάρω και κώλο διότι με τη Cinzia αν δε γαμήσεις κώλο κάνεις μισή δουλειά. Όπως είναι ξαπλωμένη λοιπόν, της τον βάζω χωρίς κόπο, ούτε λιπαντικό, στη κωλότρυπά της και αρχίζω να δίνω πόνο. Η τσούλα έπαιζε το μουνί της όσο της ξέσκιζα τον πάτο και το θέαμα ήταν υπερπαραγωγή !!! Γύρισμα στα τέσσερα, αλλαγή προφυλακτικού και η απόλαυση συνεχίστηκε για ώρα μέχρι που σηκώθηκα για να της τα δώσω. Αυτή να γλείφει πούτσα και αρχίδια, εγώ να έχω τρία δάχτυλα στην ανοιγμένη κολάρα της και το τέλος ήρθε στο ωραίο προσωπάκι της..

Τρέλα η Cinzia, με σούπερ υπηρεσίες, όπως πρέπει να είναι η σωστή πουτάνα. Όχι σε τίποτα και σου δείχνει ότι γουστάρει αυτό που κάνει ακόμα κι αν φτάνεις σε σημείο εξευτελισμού, πράγμα το οποίο επίσης γουστάρει και την καβλώνει αν έχω καταλάβει καλά από τις φορές που την έχω πάρει.
Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω όμως. Διακρίνεται πλέον μια βαθιά κούραση, παρόλο που προσπαθεί να είναι ευχάριστη και επικοινωνιακή και τα κάνει όλα αγόγγυστα. Σαφώς και δεν είναι ανεξάρτητη όπως λέει, άρα η ψηλή συχνότητα με την οποία δουλεύει μάλλον την έχει κάψει. Είναι εφτά χρόνια εδώ και με πρόχειρους και μετριοπαθείς υπολογισμούς πρέπει να έχει πάρει γύρω στα 5.000-6.000 διαφορετικά καβλιά στο στόμα της, χώρια τους επαναληπτικούς πελάτες. Φανταστείτε την ποσότητα σπέρματος που έχει καταλήξει στο στόμα ή το πρόσωπο της όλα αυτά τα χρόνια...πως να μην καεί;
Στο παιχνίδι δε, φαίνεται μια αποστασιοποίηση που την κρύβει ο επαγγελματισμός της. Επίσης η φθορά του χρόνου άρχισε να κάνει την εμφάνιση της με τη μορφή κυτταρίτιδας στα κατά τα άλλα όμορφα πόδια της...Μάλλον πλησιάζει η ώρα που θα πρέπει να κρεμάσει το string της...

Είναι πάντως καλό κορίτσι και όσοι δεν έχουν δοκιμάσει αξίζει να το κάνουν έστω και μια φορά, απόλαυση εγγυημένη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.730
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, mad_max, iuakoya και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού