Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα, το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και η εξυπηρέτηση του γραφείου εξαιρετική όπως πάντα. Όταν άνοιξα την πόρτα με περίμενε μια πάρα πολύ ευχάριστη έκπληξη!!Η κοπέλα στο πρόσωπο μοιάζει αρκετά στην inna πού δούλευε στο yourangels, απλώς ή Σάρα κατά την γνώμη μου είναι πιο όμορφή (όχι ότι η Inna δεν ήταν όμορφή), στο δε σώμα οι φωτο είναι αρκετά ακριβείς απλώς σε αυτές φαίνετε λίγο πιο ψηλή και λεπτή. Από ότι μού είπε έχει πάρει 2 - 3 κιλάκια από τότε πού τις έβγαλε, δεν με χάλασε καθόλου έτσι και αλλιώς πάλι μινιόν την λες απλώς τώρα έχει γίνει ακόμα πιο θηλυκιά και sexy. Έχει σφικτά και τουρλωτά οπίσθια και ένα ζευγάρι από πολύ όμορφα και χορταστικά βυζόμπαλα με τα οποία ασχολήθηκα εκτενέστατα παρότι δεν είμαι βυζολάγνος. Πολύ περιποιημένα νύχια και γενικά ήταν στην πένα χωρίς υπερβολές στο ντύσιμο πού πολλές φορές βλέπουμε στον χώρο. Γενικά δεν σου έβγαζε κάτι φτηνό και έκφυλο, πως να το πω αν την έβλεπε κάποιος δεν θα του πέρναγε από το μυαλό τι δουλεία κάνει. Συνολικά το όλο πακέτο μού άρεσε πάρα πολύ!! Αν θα γύρναγα να την κοιτάξω στον δρόμο? το πιθανότερο είναι όχι απλώς να την κοίταγα αλλά και να την έπαιρνα από πίσω Ματάκι

Επίσης είναι πολύ γλυκιά και επικοινωνιακή, μπαίνει μέσα στο δωμάτιο μου συστήνεται και μου τραβάει και δύο τρία γλωσοφίλια. Μιλάμε για λίγο να σπάσει ο πάγος και την κερνάω ένα κρασάκι, αρχίζει και γδύνετε, βλέπει ότι μού έχει γίνει πέτρα, μού κατεβάζει το σορτς λέγοντας μου "θέλω το γλειφιτζούρι μου!!" και αρχίζει την πίπα, σταματάει και μου λέει γελώντας "Πρέπει να πάω στο μπάνιο, έρχομαι, μην πας πουθενά!!!". Και να ήθελα ο κακομοίρης πού να πάω έτσι όπως με είχε κάνει!! Ντροπή

Επιστρέφει γρήγορα και αρχίζουμε τα χαμουρέματα. Εδώ θα ήθελα να επισημάνω ότι όποιος θεωρεί πολύ σημαντικά τα γλωσοφίλια βρήκε φλέβα χρυσού!! Η κοπέλα δεν σταματάει να σε φιλάει. Η γλώσσα της ήταν μονίμως έξω και αναζήταγε την δικιά μου. Μιλάμε για κανονικό βαθύ γαλλικό φιλί όχι άντε βγάζω και λίγο γλώσσα πού και πού για να σου κάνω το χατίρι. Ακόμα και κατά την διάρκεια του sex δεν σταμάταγε να με φιλάει, μέχρι και όταν την είχα στα 4 γύρναγε και με φίλαγε. Κατά ομολογία της γουστάρει πολύ να φιλάει με γλώσσα να γλύφει και να την γλύφουνε, κάτι πού φάνηκε όταν πήγαμε σε 69. Η πίπα της είναι εξαιρετική, βαθιά και υγρή με DT (άλλο ένα σημείο πού μου θύμισε την inna - yourangels) με περιποίηση της γύρω ευρύτερης περιοχής. Επίσης μού είπε ότι δεν γουστάρει αγριάδες, οπότε σαν κλασικός τζέντλεμαν πού είμαι πάτησα τον διακόπτη και μπήκα σε mode "γούτσου γούτσου και αγκαλίτσες". Βέβαια κάποιες μπάτσες όταν την είχα στα 4 δεν της γλύτωσε αλλά δεν έδηξε να δυσανασχετεί καθόλου, το αντίθετο θα έλεγα. Τέλος το cim το κάνει με ευχαρίστηση, όχι απλώς δεν προσπαθεί να το αποφύγει αλλά θα έλεγα ότι το απαιτεί. Στα μεσοδιαστήματα ανακάλυψα μια πολύ γλυκιά ύπαρξη, λογικά πρέπει να είναι από το καλυτέρα παιδιά στον χώρο.

Η κοπέλα δεν ήταν η πρώτη επιλογή μου, για Μαρίνα ή Ξένια πήγαινα αλλά δεν μπορούσε καμία οπότε αποφάσισα να την δοκιμάσω. Η αλήθεια είναι ότι και στο παρελθόν μου την είχανε συστήσει από το γραφείο αλλά εγώ για κάποιο μυστήριο λόγο δεν την είχα πάρει πότε. Θεέ μου τι έχανα τόσο καιρό!!... Ειδικά η Μπέτη μου το είχε επισημάνει πολλές φορές ότι η κοπέλα είναι εξαιρετική αλλά εγώ τίποτα....Μαλακία σκατά στα μούτρα μου!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.579
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού