Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186172
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο μακαρίτης ο Μόρισον είχε τραγουδήσει το Spanish caravan αλλά μια και το πρωί σε μεσήλικη age έδινα TOEIC διάλεξα τον τίτλο αυτό LOL........
H Ρομπέρτα ύψους γύρω στο 1.60 ατακούνωτη δηλώνει χαφ Γκριικ και χαφ από Ισπανία μεριά.......
Με το πέρας της εξέτασης πέρασα για χαλάρωση.
Έχει ξανθό μακρύ μαλλί καλό σωματάκι ηλικία συν/πλην 30 και καστανά προς σκούρα μάτια.
Δεν κάνει φριι ακάπ.
Ομιλιτική, είπαμε κάτι δικά μας....

Ρ: Δεν σε ξέρω, πρώτη φορά έρχεσαι?
Ν: Εγώ έρχομαι εδώ και 5 χρόνια εδώ κάτω, απλά δεν με έχεις πετύχει.

Με φίλησε λίγο στο στήθος κατόπιν υποδείξεως και φόρεσε το χατ στη ντούντα. Η όλη ερωτική περίπτυξη κράτησε χρονομετρημένα 12 λεπτά. Επειδή ήμουνα και ψιλοκουρασμένος από την εξέταση με πίπωσε κάπου 4 λεπτά. Το Κατσικογάμης έγινε στα 4 όπου έβαλε και λίγο λουμπρικάντ Γλώσσα
Προφανώς δεν δίνει πίσω πόρτα, τέσπα εκεί την μαρκάλεψα πες στο 3λεπτο καλά μπορώ να πω ότι στήθηκε όπως και στο πίπωμα είχε φάτσα προς καθρέφτη για να βλέπω και τσόντα LOL again........
Άλλαξα καπέλο και να παίξω μπάλα στο 2ο ημίχρονο για να χύσω με πίπωμα.....
Εκεί άρχισε κάπως επιθετικότερη πίπα και χτυπήματα γλώσσας στον κάτω εγκέφαλο, ενώ είχε σταθεί με το κωλαράκι δίπλα στη μουτσούνα μου να το φιλάω (όχι 69 αλλά περίπου). Χάιδευα εξωτερικά το κωλοτρυπίδι και το μουνάκι της.......

Έρχονται τα χύσια μου κράτησε τον στο στόμα, ήταν η μοναδική μου ατάκα Κουλ και με βρήκε το τέλος.....
Βάζω 7 στην τσα2 που την έχω ξαναπετύχει πολλές φορές γιατί ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ είναι η 2η φορά που ξέχασε να μαζέψει την πετσέτα από τον προηγούμενο πελάτη.
Πάντως βάζω 8ρι στην κοπέλα γιατί έμεινε ικανοποιημένη από τη συμπεριφορά μου και δήλωσε ότι δεν την κούρασα, βέβαια έχουμε και κάποιο όνομα εδώ κάτω και δεν γίνεται να το αμαυρώσουμε!

Αυτά εν ολίγοις, στο παραβάν ήταν κι άλλος ένας τύπος και του έκανα το σήμα της Μαλακία εννοώντας ότι η τσα2 μινάρει.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού