Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινες καυλες με οδηγησαν στο Μεταξι.. απο περιεργεια μπηκα να δω ποια δουλευει στον οικο πρωι πρωι.
Στο σαλονι παρουσιαστηκε μια καινουρια κορασιδα με το ονομα Λαβινια.
Εγω τουλαχιστον δεν την εχω ξαναδει καπου. Εμμμμ
Η κορασιδα ειναι Ρουμανα 25 ετων περιπου και δεν ομιλει καθολου ελληνικα η αγγλικα.
Εχει μαλλι σκουρο καστανο ισιο μεχρι τους ωμους, το προσωπο της μου εβγαλε μια ντροπαλοτητα-αθωοτητα,
ωστοσο ειναι συμπαθητικο και οχι ασχημο. Εχει 2,5 αρια στητα βυζια και εχει και ενα τσουπωτο κωλαρι με ολιγη
κυταρριτιδα στα καπουλια. Το προγραμμα της απλο με 69.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε καθιστο στο κρεβατι, σταθηκε μπροστα μου και μου πασσαρε βυζαρες
στη μουρη οπου εγλειφα μανιωδως, ξαπλωσα στο κρεβατι οπου εσκισε την καποτα και πριν μου την φορεσει καπελο στο πεος
εβαλε στο χερι της λιγο τζελ και μου πασαλειψε τον γυμνο μου πουτσο, επειτα μου φορεσε καποτα και κατσαμε σε σταση 69.
Η καθαριοτητα της στην περιοχη οπου πηγα να γλειψω δεν ηταν η αναμενομενη αφου πιο πριν πρεπει να ειχε επισκεφτει τη χεστρα
και ετσι απο κοντα υπηρχε μυρωδια κουραδιλας με μωρομαντηλο. Λύπη
Απεφυγα να την γλειψω αν και καποια στιγμη σκεφτηκα να μπουκαρω με τη γλωσσα μου εκει μεσα και να τα κανω ολα λαμπικο
παιρνοντας πολυτιμα αντισωματα !! Γερο-μύστης
Η πιπα της δεν ηταν κατι ιδιαιτερο χρειαζεται βελτιωση ομως.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου αυτη εμεινε σταθερη ενω εγω λικνιζομουν απο κατω της και της τον καρφωνα στο μουνι.
Τα βογγητα δεν αργησαν να ερθουν ενω η ιδια με ειχε πλησιασει αρκετα με το προσωπο της και με κοιταζε με λαγνο βλεμμα.
Αλλαξαμε σταση και την εστησα στα τεσσερα οπου η κοπελα αν και εχει ωραιο σωματοτυπο για αυτη τη σταση δε αντεχει καθολου
το γαμησι... κακο στησιμο και κλεψιμο προς τα μπροστα στα βαθια μπασιματα.
Αφου ειδα οτι δεν το εχει την εβαλα σε κανονικη σταση μπηκα μεσα στο μουνι της με πηρε αγκαλια και αρχισα να την γαμω δυνατα
χωρις να κλεβει ενω τα βογγητα εδιναν και επαιρναν. Την κοιταξα και ειδα μια εκφραση ευχαριστησης, φαινοταν να της αρεσει
να την γαμανε δυνατα σε αυτη τη σταση. Την επεσα για γλωσσοφιλο οπου ναι μεν ανταποκριθηκε αλλα μετα θυμηθηκε οτι δεν πρεπει
να φιλαει τον πελατη στο δωματιο οποτε το εκοψε.
Τη εχυσα δυνατα μεσα στο μουνι χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Λαβινια ειναι μια μετριας εμφανισης ιεροδουλη και φαινεται πρωταρα στη δουλεια.
Χρειαζεται να φαει μερικες πουτσες ακομα να στρωσει και να σπασει ο παγος που εχει με το επαγγελμα.
Φαινεται να ειναι λιγο αγαμητη και βρηκε ευκαρια να γαμηθει και να πληρωνεται κιολας.
Δεν ειναι πεταμενο δεκαρικο ακομα και σε αυτη τη φαση που ειναι τωρα. Απο εμενα ισως ξαναδοκιμαστει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Λαβίνια
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2018
Η κουραδιλα δεν εχει αντισώματα. Υπολείματα σκατου ίσως Ναι!. Σε κάθε περίπτωση σεβασμός για προσπάθεια.Ναι!
26 Ιουνίου, 2018
Γιατί υποτίθεται οτι δεν πρεπει να φιλαει τον πελατη στο δωματιο; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2