Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στην Στεφανια σημερα το απογεμα...
Η Στεφανια ειναι μια νεαρη γυφτοπουλα με καταγωγη οπως ειπε μιση Ισπανιδα μιση Βουλγαρα.
Ειναι μετριου αναστηματος με το χαρακτηριστικο γυφτοχρωμα στη σαρκα της και μακρια μαυρα ισια μαλλια.
Το κορμι της ειναι τσουπωτο, εχει γεματο κωλι χωρις να κρεμονται τα κωλομερια της δυαρι βυζι
ψιλοπεσμενο με μαυρες ρωγες. Το προσωπο της γλυκο και συμπαθητικο...ισως ειναι ο μονος λογος που περασα δωματιο.
Η κορασιδα με βρηκε ξαπλα στο κρεβατι οπου ηρθε και εκατσε διπλα μου προτεινοντας μου να την παρω μισαωρο προγραμμα.
Τη ρωτησα αμα κανει ελευθερο τσιμπουκι και μου ειπε οχι , 69 ? οχι ! φιλακια στο στομα ? οχι !
Ε και τι να κανω μαζι σου βρε κορασιδα μιση ωρα εδω μεσα της λεω, να κοιταμε την κολωνου απο το παραθυρο ? Χμμμ;
Δεν επανηλθε και εσκισε την καποτα να μου την περασει στον πουτσο, εσωρουχα δεν ειχε βγαλει και η θεση της
μου επετρεπε να πιανω μονο λιγο τη γαμπα της.Παρεμπιπτοντως εβαλε ατσαλα την καποτα και με πονεσε.
Το τσιμπουκι της μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλο με βαθια μπασιματα πιπιλισματα στο ποτσοκεφαλο
και γλειψιματα στον κορμο, εβαζε και το χερακι και τον επαιζε ρυθμικα και απαλα.
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου τον εφαγε δυνατα και βαθια χωρις γκρινιες, το μουνακι της ειχε καλη αισθηση
παρα την κρεμα, την γυρισα στα τεσσερα οπου προσθεσε και αλλη ποσοστητα κρεμας.
Αμα βαλεις πολυ της λεω δε θα χυσω ποτε.... Γερο-μύστης
Οχι Οχι μου λεει ξερω... Εμμμμ
Η σταση που πηρε για να τον φαει τελειως αβολη με τα ποδια κλειστα... της ειπα να τα ανοιξει αλλα δεν ηθελε.
Της τον εβαλα ετσι αλλα δε θα τελειωνα ποτε.
Ξαναγυρνα της λεω δε μπορω ετσι οπως εχεις κατσει δε με βολευει...
Καλα οπως θες μου λεει... το "οπως θες" τι το λες της απαντω Κεφάλι σε τοίχο!
Ξανα γαμησι σε κανονικη σταση οπου αυτη τη φορα θυμηθηκα να γλειψω και λιγο βυζι...
Εννοειται οτι τοση ωρα το σουτιεν δεν το ειχε βγαλει. Θυμός
Εγλειψα βυζαρες γαντζωθηκα πανω της την γαμησα δυνατα και την εχυσα...
Κατα την διαρκεια του γαμησιου απεφυγε φιλια ακομα και σε λαιμο η μαγουλο...
Το μισαωρο προγραμμα τη μαρανε... δε θελει να κανει τιποτα μεσα.

Συμπερασματικα η Στεφανια ειναι μια μετριας εμφανισης γυφτοπουλα πορνη με ομορφο προσωπακι αλλα δυσκολα θα τα βρειτε
μεσα μαζι της, αποστειρωμενο προγραμμα και ελλειψη διαθεσης να τιμησει το δεκαρικο.
Δεν την συνιστω ουτε θα την ξαναπροτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.920
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, prontifix, LanciaRallye037 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού