Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο μια μινι τσαρκα μου, με κεντρισε το ενδιαφερον αυτο το τσουβαλακι απο την Ρουμανια.Ντροπή
Εχει βυζαρες κ ενα καλουτσικο προσωπακι ως εκει! Μου θυμισε κατι χοντρες χωριατισσες μου το μωρο!Μεγάλο χαμόγελο
Εδωσα το απλο των 30€...μπαινει στο δωματιο το τσουβαλακι για να κανει την αγγαρεια της κ φανηκε!Κεφάλι σε τοίχο!
Βγαζει κατευθειαν τα μασταρια της κ το εσωρουχο της, γλειφω λιγο τις βυζαρες της κ ηθελε να με ξαπλωσει για πιπα!Θυμός
Στηνομαι κ φοραει το προφυλακτικο σε πεσμενο πουτσο...Ελεος!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Με λιγο δοντακι κ κατι βαθια μπουκωματα αρχιζε να ξυπναει ο μπουξος!Μεγάλο χαμόγελο Επαιζε κ τα αρχιδια μου με τα δαχτυλα της παραλληλα.
Τζελαρει τον πουτσο μου κ το μουνι της κ την ξεκινησα ιεραποστολικα...εβαζε ετσι τα ποδια της για να μην εχω πληρη διυσδηση! Της τα σηκωνω ενωμενα κ ανεβασα τεμπο,εκει αρχισε να βγαζει καλουτσικα βογγητα!
Την γυριζω στα τεσερα...κωλαρα με ραγαδες! Την σφυροκοπησα εντονα κ η μαλακω μου πιανε τα αρχιδια για να τελειωσω!Θυμός
Για να τελειωσω την ηθελα κ απο πανω...εκει που κουνιοταν το τσουβαλι, σταματαει πιανει τον πουτσο μου κ τον κοιταει μπας κ εχυσα κ δεν το καταλαβε!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πρωτη φορα το ειδα αυτο! Και μετα ξαναξεκινησε το κουνημα της...πιανω τα μασταρια της που πηγαιναν περα δωθε κ μετα απο λιγο καταλαβε πωε την ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ!Ναι!

Για τον πουτσο το τσουβαλι που λεγεται Νατασσα! Απορω με τους μλκες που εκαναν κ τα εξοδα μεταφορας γι αυτο το τσουβαλι!Γαμήσου
Ακομα κ το 3 το σκεφτομουν κ το εβαλα,λογω των συνολο των στασεων που αλλαξαμε!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, GAMEOVER, Blastbeat208 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2018
Αγαπητε συναγωνιστη,
Οσο σκληρο και αν φαινεται αν εχεις μονο 30 ευρω κρατα τα και περιμενε να γινουν 50.Ξερω ότι είναι αντιεπαγγελματικο εκ μερους τους να μην σου φερονται και πολύ καλα με την ελαχιστη καταναλωση αλλα δυστυχως οι περισσοτερες ετσι λειτουργουν.Να προτασσεις την ποιοτητα και όχι την ποσοτητα.Καλυτερα μια πετυημενη εμπειρια με 50 παρα δυο αποτυχημένες με 30.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1