Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη δεύτερη συνάντηση την οφείλω στον Jim75jim που μου την πρότεινε χωρίς καμία επιφύλαξη και με παρέσυρε ανεπιστρεπτί στο δρόμο της απόλαυσης Ναι! Ευχαριστώ για τη συμβουλή Καπέλο
Συνάντηση με την Amanda λοιπόν. Πρώτη εντύπωση: μία κοντή κοπέλα με καυλέ πρόσωπο και πονηρό χαμόγελο. Χωρίς καν να ανοίξει το στόμα της είναι σαν να σου φωνάζει να τη σκίσεις ή τουλάχιστον οι καύλες μου έτσι ερμήνευσαν το βλέμμα της. Δεν είναι η γυναικάρα πολλών κυβικών που θα σε πάει βόλτα αλλά το μικροκαμωμένο γκομενάκι που θα το πας εσύ βόλτα όπου γουστάρεις. Και μπορεί να ήταν με το ζόρι 1,60 αλλά μόνο χαμηλή πτήση δεν ακολούθησε στο δωμάτιο, μάλλον το ακριβώς αντίθετο, γι' αυτό και ο τίτλος. Ξέσπασε θύελλα με το κλείσιμο της πόρτας.
Χίμηξε επάνω μου και με άρχισε σε γλωσσόφιλα ενώ το ένα της χέρι με χούφτωνε στα χαμηλά και με χάιδευε κατά μήκος με πάθος. Εντάξει, δεν ήθελα και παρακάλια. Την σήκωσα στον αέρα - τα πλεονεκτήματα του small size - και την ξάπλωσα στο κρεβάτι βγάζοντάς της τα ρούχα το ένα μετά το άλλο, όχι ότι φορούσε και πολλά. Πάντα γούσταρα να το κάνω αυτό κι εκείνη μόλις την έγδυσα ανασηκώθηκε στην άκρη του κρεβατιού και άρχισε να με γδύνει αλλά όχι τελείως. έκανε κάτι που με ξεσήκωσε. Δεν έβγαλε το σλιπάκι που φορούσα αλλά άρχισε να δαγκώνει ελαφρά και να σαλιώνει το εσώρουχο και ό,τι άλλο βρισκόταν στο εσωτερικό του. Εκείνη τη στιγμή θες πραγματικά να της τον καρφώσεις βαθιά αλλά συγκρατήθηκα και της είπα να πάει για μπάνιο. Μην αργήσεις πολύ της είπα. Δεν το υπόσχομαι μου είπε με νάζι και με ανατολική προφορά στα αγγλικά της. Όταν ήρθε καθόμουν στην άκρη του κρεβατιού, γονάτισε μπροστά μου και τον πήρε στο στόμα της σε slow motion. Ήταν φοβερά καυλωτικό να το βλέπεις και να το νιώθεις αλλά δεν άντεχα άλλο και επιτάχυνα μέχρι που τελείωσα στο πρόσωπό της. Χαμογέλασε αν και από μέσα της μάλλον θα με έβριζε Έρωτας και πήγε στο μπάνιο.
Ο δεύτερος γύρος είχε από όλα και με μπόλικη ένταση. Την πήρα πρώτα στα όρθια και της έδειξα όλες τις γωνίες του δωματίου, έπειτα στα τέσσερα και τελευταία στα πλάγια. Σε όποια στάση κι αν την πήρα η γλώσσα της δεν βγήκε στιγμή από το στόμα μου, μου άρεσε πολύ να βλέπω τα μάτια της ενώ την κάρφωνα με λύσσα, η Amanda είναι για πολύ pse, από τις κοπέλες που σου βγάζουν αυτή τη διάθεση για σκίσιμο. Τελείωσα τη δεύτερη φορά στο στόμα της κι αφού είχα απολαύσει κάθε λεπτό της συνάντησής μας. Σίγουρα άξιζε και μετάνιωσα που δεν την είχα πάρει παλιότερα. Καλή συνέχεια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 55 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2018
Μου αρέσει να «παρασερνω» τους φίλους μου σε «αμαρτιες»...!!! Ναι!Ναι!

Τα σέβη μου ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Το κορίτσι είναι ο ορισμός του «born to make love” η εάν προτιμάτε «born to be fucked”!!!
23 Ιουνίου, 2018
Τελικά ο Τζίμαρος σώζει κόσμο!!!Σπασίκλας
25 Ιουνίου, 2018
Θα τιμηθεί λίαν συντόμως.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3