Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 10 10
Call-Girls 12389
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβαζα κριτικες κοιτουσα φωτογραφιες καιρο τωρα και προσπαθουσα να βγαλω ακρη με την συγκεκριμενη, αφου απο την μια το αυθορμητο του χαρακτηρα μου με εσπρωχνε να την παρω, απο την αλλη η λογικη ελεγε πως οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος.
Για αυτο που ειδα λοιπον χθες το οπτικο μου νευρο ηταν προετοιμασμενο για το ομορφο προσωπο με φακιδες που θυμιζει σκανδιαναβια,το σφικτο σωμα, το σηλικονατο βυζο (εχω δει καλυτερα),για τα ωραια ποδια το καλλιγραμο κωλι και την ανυπαρκτη μεση. Το θεμα οπως και η ιδια ξερει ειναι πως το να εισαι τζουσι εχει το τιμημα του αφου τα υγρα στο σωμα δεν ελεγχονται στο που θα πανε να καθισουν... σε αλλες πανε στα μαγουλα σε αλλες στα μπουτια , στην αλις εχουν κατσει στο στομαχι.
Προς μεγαλη μου εκπληξη δεν μου επιασε την κουβεντα αντιθετα ηρθε ντυμενη αρκετα σεξυ για πρωι και χωθηκε στο μπανιο για τα τυπικα... τα εντελως τυπικα ομως !
Με το που ηρθε διπλα μου και κουλουριαστηκε φερνοντας το προσωπο της κοντα μου τα φιλια της ηταν κατι παραπανω απο ενθουσιωδη, υγρα και ερεθιστικα παροτι δεν ειχαν ιδιαιτερο βαθος ηταν ακρως ερεθιστικα.
Καθως με φιλαγε ταυτοχρονα με επαιζε και ανοιγοντας τα ποδια με παροτρυνε να την παιξω και εγω με το δαχτυλο... σε αυτη την σταση παντα δοκιμαζω πριν φαω και ετσι εφερα το δαχτυλο στο στομα μου να παρω τα υγρα της (που ηταν αρκετα) και στην συνεχεια απεφυγα διακρικα να κατεβω παρολο που το κορμι σπαρταραγε...
Μολις καταλαβε πως δεν θα παρω πρωτοβουλια πηρε εκεινη ξεκινωντας μια πιπα βγαλμενη κυριολεκτικα απο πριβε στριπτιζαδικου! Ειχε τα παντα φτυσιματα, στριφογυρισματα, βυζαγματα, αρχιδογλυψιμο, αισθησιακο πινελο, πνιξιμο τα παντα...
Οταν πηρα πρωτοβουλια να χωθω με χιουμορ μου ειπε πως θα δυσκολευτουμε με το προφυλακτικο αλλα δεν μασησε τον πηρε αργα αργα ξεκινωντας να παιζει την κλειτοριδα της.
Ηταν παραπανω απο εμφανες οτι την εβρισκε και ηθελε να τελειωσει και εκεινη... κρατησαμε ετσι σχεδον κανα δεκαλεπτο ισα που εμπαινα και αυτη απο κατω να κοπανιεται μεχρι που τελειωσε τεντονωντας ποδια και φερνοντας σε τοξο την μεση της καβαλησε για ισως ενα απο τα καλυτερα cow που μου εχουν κανει μεχρι που πηρε και την τελευταια σταγονα...
Σηκωθηκε πολυ χαλαρη ευθιαθετη και μου ξεκαθαρισε οτι οταν της αρεσει ο πελατης περνανε και οι δυο καλα...
Παρολα αυτα δεν εμεινα για δευτερο γυρο που θα το ηθελα αλλα η αρχικη εντυπωση παντα φευγει τελευταια και τα ρουθουνια μου ελεγαν φυγε πριν το κανεις περισσοτερο περιπλοκο αποσο πρεπει...
Χαιρετηθηκαμε σαν δυο καλοι φιλοι και εφυγα με την αισθηση που σου αφηνει μια συναντηση με μια ανετη γυναικα γυρω στα 35 που ξερει να δινει και να παιρνει ευχαριστηση στο σεξ !
Η Αλισια λοιπον βρισκεται παντα καπου στην μεση...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Jim25jim, Spiler και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2018
Καλησπέρα. Τηλέφωνο επικοινωνίας έχουμε;;;
22 Ιουνίου, 2018
Στην μεση, δεν θα το λεγαμε. Η κριτικη σου βρισκεται πολυ, η εστω αρκετα πιο κοντα στην 1η κατω, παρα στη 2η...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2