Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν άνοιξα την πόρτα, κατευθείαν τα μάτια μου έπεσαν πάνω στις βυζάρες της. Πολύ καλή δουλειά. Καλό επίσης ότι είναι Ελληνίδα οπότε είχαμε καλή επικοινωνία. Η Μελίνα είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση. Είναι αυτό που λέμε κυρία και πουτάνα. Συνδυασμός τσοντοεμφάνισης και συμπεριφοράς.

Αν και έχει πολύ έκφυλη εμφάνιση στο κρεβάτι μου έβγαλε πιο GFE φάση. Την έγλειψα για αρκετή ώρα με καλή ανταπόκριση αφού κάποια στιγμή μου κράτησε το κεφάλι με δύναμη μέσα στο μουνί της στην προσπάθεια της να τελειώσει χωρίς αποτέλεσμα φαντάζομαι αλλά μετράει η προσπάθεια. Γύρισμα σε 69 και η πίπα της πήρε όλο το κοντάρι φτάνοντας μέχρι αρχίδια. Ανέβασμα από πάνω για reverse cow και άρχισε να χοροπηδάει με τρελό ρυθμό ενώ εγώ την κοίταγα στον καθρέφτη. Ιεραποστολικό και χύσιμο στις βυζάρες της πασαλείβοντας τες με μπόλικο σπέρμα.

Κάναμε τα ντουσάκια μας και αφού πήραμε δυνάμεις, την άφησα να παίξει αυτή μπάλα όπως γούσταρε. Με έσπρωξε πίσω και πήρε στο στόμα της τον πούτσο. Τώρα ο ρόλος είχε αλλάξει και είχε γυρίσει σε πιο hardcore φάση. Έγλειψε μέχρι να έχει πλήρη στύση το εργαλείο και μάλιστα αυτή τη φορά το έχωνε όλο μέσα στο στόμα συνέχεια, καυλώνοντας με ακόμα περισσότερο. Στήθηκε στα τέσσερα και μου ζήτησε να τη γαμήσω με δύναμη για να χύσει. Το μουνί της ήταν πλημμύρα και το έχωσα δυνατά. Δεν ήθελα να την τελειώσω εδώ οπότε γυρίσαμε σε στάση κουτάλι γαμώντας την και ταυτόχρονα της έγλυφα το αυτί σφίγγοντας μου το χέρι. Αν προσποιήθηκε ή όχι λίγο με νοιάζει, εγώ πάντως το απόλαυσα. Γυρνάει μου σκάει ένα γλωσσόφιλο και μου κάνει την πρόταση. Πάμε στο ντους; Με πιάνει από το χέρι πάμε μέσα και ανοίγοντας το νερό να τρέχει στήνεται στον τοίχο. Αυτό ήταν δεν ήθελα και πολύ και σε αυτή τη στάση έχυσα χουφτώνοντας τις βυζάρες της.

Πήρε τις πρωτοβουλίες που ήθελα για να περάσω καλά και όντως έμεινα αρκετά ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, panionios και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού