Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα
Amelie - Ένα Όνομα που της ταιριάζει γάντι - Φινέτσα και Ήρεμη Δύναμη
Την Amelie τη συνάντησα και στο προηγούμενο τουρ αλλά και στο τωρινό
Οι εντυπώσεις μου άριστες και θα προσπαθήσω εδώ να συμπεριλάβω το τι "εισέπραξα" σαν γενική εικόνα από όλες τις συναντήσεις
Όλες μας οι συναντήσεις έλαβαν χώρα στο σπίτι μου

Πολύ εμφανίσιμη κοπέλα, έμπειρη και όχι κοριτσάκι
Πολύ κομψά ντυμένη, πολύ καλά αγγλικά και πρόσχαρος χαρακτήρας
Μου έκανε πολύ καλή εντύπωση από την πρώτη φορά που συναντηθήκαμε αφού έσπασε ναι μεν τον πάγο γρήγορα αλλά το έκανε χωρίς να φαίνεται "φθηνή"

Γενικά οι φωτογραφίες αποδίδουν αρκετά πιστά το πως είναι στην πραγματικότητα - ειδικά οι ερασιτεχνικές που πρόσφατα ανέβηκαν στο πρακτορείο

Είναι easy going κοπέλα και όλα έρχονται φυσικά και αβίαστα
Πρώτα ήρεμη κουβέντα, κρασί ή ποτό και μετά σιγά η ατμόσφαιρα να γίνεται πιο θερμή εκατέρωθεν ξεκινώντας από αγγίγματα και χάδια, καταλήγοντας σε πολύ όμορφα φιλιά
Τα φιλιά της εξαιρετικά σε πάρα πολύ όμορφα και αισθησιακά, σαν να είσαι με την κοπέλα σου ή έστω με μια γυναίκα που σε γουστάρει πολύ

Συνεπώς η Amelie κινείται σε GFE ρυθμούς
Από ότι κατάλαβα προτιμάει να αναλάβει πρωτοβουλίες ο παρτενέρ της και εκείνη ακολουθεί πρόθυμα
Όμως όταν αρχίσει και εκείνη να "θερμαίνεται" αναλαμβάνει και εκείνη πρωτοβουλίες .....
Το στοματικό της σε πάρα πολύ καλό επίπεδο και περιποιείται όλη την γύρω περιοχή με ωραίες εναλλαγές ρυθμού και λάγνες ματιές
Η κοπέλα έχει πολλές ερωτογενείς ζώνες στο σώμα της και δείχνει να απολαμβάνει την περιποίηση σε όλα τα σημεία του κορμιού της (δεν μιλάω για οργασμούς κλπ κλπ αλλά για ευχαρίστηση που φαίνεται ότι νιώθει)

Στο κυρίως πιάτο του σεξ είναι αρκετά ανθεκτική και μπορείς να αλλάξεις μαζί της όποιες στάσεις σου αρέσουν και αντέχεις....
Πιο περιγραφικός δεν μπορώ να γίνω διότι έχω κάπως μπερδεμένο στο μυαλό μου το τι έγινε την κάθε φορά :-)
Για CIM & CIF δεν ξέρω - δεν το επεδίωξα

Εν κατακλείδι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος από μια κοπέλα που δεν χρησιμοποιεί το social για να κλέψει χρόνο αλλά για να δημιουργήσει τις κατάλληλες προϋποθέσεις για να είναι επιτυχημένο το ερωτικό ραντεβού
Είναι γυναίκα με όλη τη σημασία και αρκετά έμπειρη σε όλους τους τομείς

Σε όλους μας αρέσουν διαφορετικά πράγματα - αυτό που εισέπραξα εγώ με ικανοποίησε απόλυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.409
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, steveman7, iuakoya και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού