Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκδρομούλα μέχρι τα Χανιά κ επίσκεψη στη Λάιμα. Την είχα δει στις φωτογραφίες διάβασα κ τις καλές κριτικές κ χωρι΄ς δεύτερη σκέψη πήγα στο 11. Η τσατσά μου παρουσιασε την κοπέλα ενώ ανέφερε κ τα προγράμματα που είναι στα 30 € το απλό στα 40 € με 69 ή γλυφομούνι ενώ ανέφερε κ άλλες δύο παραλλαγές των 40 € που δεν τις θυμάμαι Μεγάλο χαμόγελο Στα50€ έχουμε πιο ποιοτικό σεξ κ περισσότερο χρόνο. Για πρώτη φορά επέλεξα το απλό των 30€
Ηρθε η Λάιμα μες την τρελλή χαρά κ με εκφράσεις του στυλ < καβλάκι μου , μωράκι μου > κτλ. Συμφωνώ ότι το παρακάνει με αυτά αλλά όποιος ενοχλείται μπορεί να της πει να τα σταματησει Απο έμφάνιση είναι ψηλή με ωραίο σώμα κοντό μαλλί κ ωραία μάτια. Στο κρεββάτι είναι έμεπειρη καταλαβα'ινει τι σου αρέσει κ που σου αρέσουν τα χάδια. Στην αρχή μου έβαλε τα στήθη στο πρόσωπο ενώ μετά άρχισε να με χαιδεύει σε όλο το σώμα. Από στάσεις ανέβηκε απο πάνω με γυρισμένη πλάτη για αν με χαιδεύει στα πόδια κ όχι μόνο. Στη συνέχεια την έβαλα στην κλασσική στάση όπου κ ήρθε το τέλος. Ηθελα να την γυρίσω στα τέσσερα
για να δω τη θέα αλλά δεν πρόλαβα. Η πίπα της ήτανε ξίσου καλή όπβως κ το σεξ. Τω΄ρα αν έκελβε στις στάσεις εγώ δεν το πήρα είδηση.

Σαν επίλογο να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος κ θα την ξανα έβλεπα όπως κ την προτείνω,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάιμα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, manolis69, Ettore

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2018
Διαπιστώνω ότι τα καλά κορίτσια της Βριλησσού μετακόμισαν στα Χανιά
22 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλοκαιράκι είναι κάνουνε κ αυτά κάποιο ταξιδάκι. Βέβαια μπορεί να έρθει κ κάποιο όχι κ τόσο καλό κορίτσι. Πάντως στην Αθήνα περνάτε καλά .
16 Ιουλίου, 2018
Είχα πάρει την εν λόγω κοπέλα πριν 5 χρόνια περίπου στο μεσσηνιακό συνεργείο. Ήταν η 1η κριτική μου.
Φυσικά τότε ήταν νεώτερη και δεν έκανε έξτρα υπηρεσίες, τώρα βλέπω και ακάπ πιπίζες, θυμάμαι ότι της είχα πει να σακ τα @@ρια με έξτρα και ξύνισε....
Προφανώς έχουν πέσει οι μετοχές της γιατί βλέπω ότι χρεώνει το απλό 30Ε, εξυπακούεται ότι είναι μια ανάμνηση του παρελθόντος, υπάρχουν ένα σωρό νεαρότερες ηλικιακά επιλογές.
N
Ntountaras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3