Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταρχήν επεξηγώ τον τίτλο ο οποίος προκύπτει από το γεγονός ότι όταν την είδα μου θύμησε κατευθείαν κολομβιάνες και αργεντίνες παρά ρωσίδια. Πάντως, οι φωτογραφίες είναι εντυπωσιακά ακριβείς και ότι βλέπετε σε αυτές, αυτό θα δείτε και live. Περνάμε λοιπόν στα τεχνοκρατικά.
Πρόσωπο 8, και όχι παραπάνω γιατί παρόλο που είναι αντικειμενικά όμορφη, προσωπικά με ξενίζει υπερβολικά το μαύρο φρύδι με το έντονο ξανθό μαλλί. Να αναφέρω ότι επιτέλους και μία κοπέλα που δεν βγήκε από ιχθυοτροφείο (όχι ροφός).
Σώμα 8, και όχι παραπάνω για 2 λόγους. Καταρχήν ο βύζος παρόλο που είναι εντυπωσιακός κάνει λίγο περίεργο θέαμα επειδή υπάρχει μεγάλη βυζοχαράδρα και προσωπικά με πιάνει γέλιο όταν βλέπω κάτι τέτοιο, πέραν του ότι είναι αρκετά δύσκολο να παίξει σπανιόλικη πίπα. Επιπλέον για την βαθμολογία, θα ήθελα λίγο πιο ξεσηκωτικό πίσω σύστημα. Πάντως, για να μην παρεξηγούμαι, είναι κορμί για πολλές αμαρτίες, απλά εάν βάλουμε εδώ 9άρια και 10άρια, τι θα βάλουμε σε κάτι άλλα αγάλματα που έχουν περάσει.
Γενική συμπεριφορά 9, γιατί είναι ατομάκι με αρκετή εμπειρία στην ζωή και εάν με τα 24 χρόνια που διαφημίζει είναι τόσο μπροστά στην αντίληψη και μυαλό, όταν 30αρίσει ή και αργότερα θα έχει κατακτήσει πάρα πολλά στην ζωή. Γιατί όχι 10? Επειδή νομίζω ότι το έχει καβαλήσει λίγο το καλαμάκι και δεν ανέχομαι ξερολιές από ρωσίδια για το χωριό μου (την αθήνα).
επικοινωνία 10, αγγλικά για εκφώνηση λόγου στο bachelor του πρίγκηπα χάρυ.
Σεξ 7, και όχι παραπάνω γιατί οκ, αμαρτωλό κορμί είναι με παρουσιαστικό που σου κόβει την ανάσα όταν την πρωτοδείς, αλλά στο σεξ δεν θα έλεγα ότι είναι βετεράνος. Αυτό επιβεβαιώνει αυτό που λένε και οι φίλοι παρακάτω ότι είναι πρωτάρα, πάντως μην περιμένετε επιδόσεις για απομνημονεύματα. Πίπα τελείως ερασιτεχνική, deep με την καμία. Σεξ με γκομενική συμμετοχή μεν, μούσκεμα αυτή, αλλά σεξ που δεν έχει και πολλά να θυμάσαι. Στην στάση πανούλης, δεν σπάει καλά την μεσούλα (btw κώλος πολύ δουλεμένος, δεν τον δίνει με την καμία όμως) και δεν αντέχει και φαίνεται να μην γουστάρει κιόλας ζόρι. Κανένα αλάτι, για πιπέρι ούτε κουβέντα. Δεν ξέρω τα όρια και τον ακριβή ορισμό GFE και PSE, αλλά η Pamela δεν κάνει τίποτα από τα 2. Το ευχαριστιέται μεν, αλλά δεν στον κρατάει και συνεχώς κάγκελο (μαγεία όταν το καταφέρνουν αυτό κάποιες).
Σχέση απόδοση τιμής 5, για όλα τα παραπάνω.
Πριν φάω πάλι κράξιμο ότι είμαι πολύ αυστηρός, μία τελευταία διευκρίνηση. Η Pamela όταν την δεις, δεν υπάρχει περίπτωση να μην αναρωτηθείς πως θα γίνει να την γαμήσεις. Το όποιο πρόβλημα είναι, ότι όταν τελικά την γαμήσεις, δεν θα μείνεις και τόσο ικανοποιημένος, ίσως επειδή η πρώτη ματιά σε προϊδεάζει για μεγάλο αγώνα, ο οποίος τελικά στην καλύτερη καταλήγει να είναι κατενάτσιο και ισοπαλία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.208
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., perotti και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού