Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μέσα στην αναζήτηση μιας νεαράς κοπέλας πέρασα από το σπιτάκι της Βαλεντίνας!μου έκανε πολύ θετική εντύπωση ότι κάθεται στο σαλόνι μόνη της κ προβάλει τον εαυτό της πολύ καλά! είναι ξανθουλα ,με μικρά βυζάκια, ωραίο αλλά λίγο πεσμένο κώλο,ωραία άκρα προσεγμένα!! αφού έκανα την προβλέπομενη τσάρκα σε όλα τα μαγαζιά κατέληξα να πάω στην πιο χαρούμενη κοπέλα! αφού μιλήσαμε κλείσαμε στο πρόγραμμα με 2εκτονωσεις(60 ευρώ).μου έδωσε πετσέτα για το ντουζακι μου κ τσουπ το μωρό μέσα!αρχίσαμε πολύ φιλικά με κουβεντουλα κ μετά με μια κίνηση αρπάζει το πουλί μου κ κάνει μια πίπα μέτρια προς καλή!μετά την γυρνάω σε 69,πολύ ωραίο νινακι καθαρό!δεν άφησε δάχτυλο!μετά με καβαλάει κ γίνεται αγρίμι με βρωμολογα κ χαστούκακια στην κωλαρα της,το πρώτο τέλος μας βρήκε αγκαλιά,δεν βιαστικε να φύγει.ντουζακι κ μέρος δεύτερο με μια από τα ίδια σε διαφορετικές στάσεις,όχι δεν είπε σε τίποτα! έχοντας κουραστεί να κοπαναω την βάζω να με τελειώσει με μαλάκια κάτι που την κούρασε κ το γυρίσαμε σε footjob κ τελείωσα στα όμορφα ποδαράκια της! δύο κουβέντες φιλάκι και έξω!
Συμπαρασματικα η Βαλεντίνα τιμάει τα λεφτά που περνει,αλλά σηκώνει βελτίωση στις υπηρεσίες της(δεν δέχεται cif,cim,δεν φιλα,no ass)!Έρωτας
Να περνάτε καλά κ καλά μαμησια!!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού