Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έχω διαπιστώσει οτι είναι πλέον στην φιλοσοφια του γραφείου να κρατά μαντρωμένες τις κοπέλες, προφανώς για τα λοτζίστικς.
Οπότε είτε σου προτείνει incall στο τραγικό ξενοδοχείο που μένουν, είτε, αν βολέψει η ώρα και το μέρος, σου κάνουν την χάρη να φέρουν την κοπέλα outcall.
Ετσι συνέβει και την τελευταία φορά.
Προφανώς η αμελί ήταν πριν από εμένα με άλλον συναγωνιστή στο μπιλ, και απλά άλλαξε δωμάτιο.

Αρχικά να πώ για την εμφάνιση οτι η κοπέλα είναι πολύ διαφορετική από τις φωτογραφίες.
Δεν την λες ασχημη αλλά ντάξει, αν την εβλεπα κάπου έξω δεν θα γυρνούσα να την κοιτάξω.
Ευτυχώς το σώμα είναι καλούτσικο.

Κατα δευτερο, δεν ξέρω τι τις έκανε ο προηγούμενος, αλλα μου ηρθε με τα μούτρα κατεβασμένα.
Δεν ήταν σε καμια περιπτωση αγενης, ούτε προσπάθησε να κλέψει χρονο κλπ, αλλά ήταν σε φάση αγγαρείας.
Μπορεί να ήταν στραβή η μέρα της, μπορεί να μην γουστάρει αυτό που κάνει, μπορεί να μαλωσε με τον προηγούμενο, δεν ξέρω και ούτε με κόφτει να σας πω την αλήθεια.
Η ουσία είναι οτι ένιωσα και εγώ λιγο άσχημα για την κοπέλα, και τουλάχιστον προσπάθησα να της συμπεριφερθώ όσο πιο χαλαρά γίνεται.
Παιχτηκαν δυο γύροι οπου στον πρώτο τα έφερα σχετικά γρήγορα.
Στον δευτερο όσο και αν προσπάθησα δεν βοηθησαν οι συγκυρίες να τελειώσω και το παρατησα κι εγώ σχετικά νωρίς (περιπου στο 40') αφού η φάση ήταν βαρετή.
Εκανε το μπάνιο της, πήρε το χρήμα και αποχώρησε μετά απο ασπασμό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mounokwlaraki
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.701
Πόντοι:
7.216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gkazakos, Dirty69, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού