Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέπω τις φωτογραφίες, και ενώ έχω ένα προαίσθημα ότι το πρόσωπό της είναι πολύ φαρδύ με μεγάλα μάγουλα και γι' αυτό δεν υπάρχει φωτογραφία από μπροστά, έχω ένα προαίσθημα ότι πρέπει να την κλείσω! Κάτι μου λέει ότι τα περάσω πολύ καλά! (σσ όλα αυτά πριν την κριτική του Βιργίνιου - την 1η ή 2η μέρα που ήρθε).
Φτάνω κάνω ντουζάκι και να σου και χτυπάει η πόρτα!
Ανοίγω και... Την κρατάω τώρα? ή την διώχνω και ψάχνω ποια μπορεί να έρθει?
Είχα δει ότι κάνει και άναλ οπότε ήταν ένα +.
Ψηλή κοπέλα, με πρόσωπο ακριβώς όπως το περίμενα... Φαρδύ, με πολύ μεγάλα μάγουλα, γλυκά μάτια, λεπτή μυτούλα, όμορφα χειλάκια αλλά... "καρτούν".
Στο προφίλ ήταν μια χαρά, αλλά από μπροστά.... κάτι πολύ ιδιαίτερο.
Ξέρετε μιά γλυκιά αλλά γκροτέσκ κοπέλα! Θα μου πεις βέβαια αυτή μάλλον ήταν φυσική, γιατί έχουν πήξει στους "ροφούς ιχθυοτροφίου".
Τελικά λέω δε γαμιέται! Την βάζω μέσα και μετά από λίγο πάω να τη φιλήσω!
Φιλί σα να φιλάς ψάρι! Ααααα λέω τώρα θα τη διώξω!!!!
Τελικά δε θυμάμαι πως καταλήξαμε να την ξαπλώνω στο κρεβάτι και της γλύφω τα πόδια, μαζί με πέλματα και δάχτυλα κι εκείνη να τρέμει.
Do you want to drive me crazy μου λέει και της απαντάω Absolutely!
Ανεβαίνω και παίζω με το μου..@..ι και η μικρή μοσχοβολάει και είναι τρυφερή! Ωραία αίσθηση!
Γλώσσα και δάχτυλα μπρος και πίσω την φέρνουν σε οργασμό μετά από λίγη ώρα!!!
Της βγάζω τα ρούχα, ωραίο στήθος φυσικό απ' όσο θυμάμαι και ξεκινάνε τα βαθιά παθιασμένα γλωσσόφιλα!!!
Τον παίρνει στο στόμα και ενώ αρχικά παίζει πολύ επιφανιακά καταλήγει σε dt κατ' επανάληψη και εγώ να της τον σπρώχνω όλο και πιο μέσα!
Να πνίγεται και να καβλώνει! Να δακρύζει και να φτιάχνεται!
Καραμέλωμα με ταλέντο ζαχαροπλάστη στην καραμελέ, γλύψιμο μέχρι πριν την πίσω τρύπα, ασταμάτητα και μάλιστα έδειχνε ότι την τρέλαινε κιόλας!
Πέρασμα ζώνης ασφαλείας και ξεκινάει το πάρτι!
Άπειρες στάσεις. Πάνω, κάτω, στο πλάι, γόνατα, όρθια, στην πολυθρόνα, μπροστά στον καθρέφτη..... Μετά το πρώτο πεντάλεπτο κώλο και πάλι κώλο!
Όταν λέμε βαθιά και δυνατά... δεν μπορείτε να καταλάβετε!
Έπαιξε κι εδώ "Fuck me deep" και "Fuck my ass" σα κολλημένο βινύλιο!!!!
Έπεσαν δύο χυσίματα, το πρώτο βαθιά και τα ήπιε, το δεύτερο δεν θυμάμαι ακριβώς εάν ήταν στόμα ή πρόσωπο.
Εντύπωση μου έκανε ότι αυτό το ντροπαλό κοριτσάκι με το ιδιαίτερο πρόσωπο και το σφιχτό κορμί με τα πιασίματα, έγινε άλλος άνθρωπος και μάλλον επειδή είναι καινούργια στη δουλειά (αλλά δεν είχε κόλλημα να το απολαύσει), αφέθηκε να γαμηθεί χωρίς αύριο!
Δε μπορούσα να φανταστώ ότι θα ζητούσε τέτοιο ξεπάτωμα. Και ειδικά από πίσω ήταν από τα πιο βαθιά και δυνατά σπρωξίματα έβερ!
Η εμπειρία μου ήταν τόσο έντονη και απολαυστική που τύφλα να εχουν κάτι τρομερά μουνιά που όμως κάθονται λες και πηδάς την ωραία κοιμωμένη!
Δε θα την ξανάβλεπα γιατί είμαι βέβαιος ότι δεν μπορεί να υπάρξει καλύτερη συνάντηση μαζί της.
Επίσης γιατί δεν είναι στο στυλ που με τρελαίνει εμφανισιακά! Αλλά είπαμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ntaffy2, koukoskoukou και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού