Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κλείνω ραντεβού με Ζήνα από AthensDiva και 3 λεπτά πριν το ραντεβού έτοιμος να πάρω δωμάτιο μου στέλνουν μήνυμα άκυρο το ραντεβού.
Ζητάω ραντεβού με την Daria από το GDE. Το κλείνουμε και στο πεντάλεπτο τρώω δεύτερο άκυρο!!!
Παίρνω τηλ στο GDE και ζητάω προτάσεις. Δεν ξέρω πως καταλήγω στην Anastasia που μου είπε η κοπέλα ότι είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά!!!
Την είχα ψιλοσταμπάρει αλλά φοβόμουν το photoshop. Λεω δε γαμιέται! Πάω σε άλλο Χοτέλι λοιπόν, παραλιακά και μπαίνω και περιμένω...
Χτυπάει πόρτα και τσουπ, νάτη.
Ψηλή με πολύ όμορφο χαμόλεγο λίγο γαμψή μύτη, και λαμπερά πράσσινα μάτια!
Μου είπε ότι όλη τη μέρα κοιμόταν. Πάλι καλά γιατί τόσο αργά (3πμ) εάν είναι κουρασμένη σιγά να μην έχει διάθεση!
Τακούνι και ένα ωραίο φόρεμα.... πόδια τούμπανο, γάμπες πέτρα, λίγο ανοιχτή λεκάνη, γεροδεμένο κορμό και μέτριου μεγέθους στήθος, φυσικό με απίστευτη αίσθηση. Πάρα πολύ καλό. Θηλυκό με τα όλα του! Μου άρεσε παρόλο που προτιμώ αδύνατα μοντελέ!
Ντουζάκι και έρχεται κοντά... Δεν ορμάω, την αφήνω... Άψογα Αγγλικά, επιτέλους!!!
Πίνουμε σαμπάνια, έρχεται κοντά μετά από λίγη κουβέντα για να με φιλήσει και τραβιέμαι αργά.
Προσπαθεί δεύτερη φορά και ξανα τραβιέμαι... Γελάει σα να λέει "θα σου δείξω εγώ".
Της ρίχνω κάτω την πετσέτα, και κατεβαίνω πίσω της και αρχίσω να γλύφω την πίσω τρύπα.... Δεν αντιδρά αλλά ανοίγει τα πόδια λίγο και σκύβει εμπρός...
Νιώθω ότι καβλώνει και τη γαμάω από πίσω με τη γλώσσα! Καταλήγουμε να φιλιώμαστε βαθιά και με πάθος.
Την ξαπλώνω και τη γλύφω μέχρι να με χύσει. Παίζουν δάχτυλα παντού... μπρος, πίσω, στόμα!!! ένα δάχτυλο, δεύτερο, ταυτόχρονα και όλα τα καλά!
Σηκώνεται και καρφώνεται πάνω μου φτάνοντας τον μέχρι βαθιά στο λαρύγγι... Ξανά και ξανά και ξανά! Το όλον είναι λίγο παιδιά!!! ΟΛΟΝ λέμε!
Γλύφει @ρχ..@ τον κώλο και δε λέει να σταματήσει!!!
Την πήρα σε κάθε πιθανή και απίθανη στάση! Σε κάθε γύρο (από τους 2 που παίχτηκαν) πάνω από 20 λεπτά της γάμαγα τον κώλο. Και ζητούσε κι άλλο!!!!
Η πλάκα είναι ότι δεν το έχει στις υπηρεσίες της αλλά...
Πήγε το Fuck me stronger.... και Fuck my ass σύννεφο! Ενδιάμεσα αλλαγή προφυλακτικών και επίσκεψη στο λαρύγγι της!
Την πρώτη φορά κατέθεσα βαθιά στο στόμα και τα κατάπιε.... Την δεύτερη άναψα και φώτα και της τα έδωσα όλα πρόσωπο και στόμα!
Όπως πάντα στο ημίφως όλα είναι πιο όμορφα! ΑΛλά και κάτω από φουλ φώτα ήταν μια χαρά!
ΔΙάβασα σήμερα και την κριτική του φίλου από κάτω και σκέφτηκα ότι εάν δεν την είχα δει πιο πριν δε θα την προτιμούσα!
Και τι θα έχανα!!!!
Τελικά είναι τοσο διαφορετικές οι εμπειρίες μας με την κάθε κοπέλα που ποτέ δεν ξέρεις τι να περιμένεις με σιγουριά!
Ο ένα περνάει σούπερ και εμείς τρώμε φόλα! Και το αντίθετο!
Εντάξει υπάρχουν και κάποιο στανταράκια τόσο στο σούπερ όσο και στο χάλια!
Έφαγα δύο άκυρα ρε παιδιά και όμως ήταν δυνατόν να μου βγει το κασκαντεριλίκι με το άγνωστο μωρό!!!
Φυσικά η δικιά μου εμπειρία δε σημαίνει ότι είναι έτσι πάντα!
Όσο για το εάν θα την ξανάβλεπα βάζω όχι, γιατί νομίζω ότι είναι αδύνατον να είναι καλύτερη η επόμενη φορά μαζί της.
Καλή επιτυχία και μην απογοητεύεστε στα άκυρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Professoras, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2018
Η πιθανοτητα, η συγκεκριμενη να εκανε αυτα που περιγραφεις, ειναι ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΑ ανω του ΜΗΔΕΝος!!!
Αν δεν ειχα διαβασει αλλες κριτικες σου, με 2-3 μαλιστα συμφωνω 100%, θα ελεγα οτι εισαι βαλτος απ' το γραφειο...
Αυτα και καλη συνεχεια.
20 Ιουνίου, 2018
αυτα που περιγραφετε φιλε εσυ και ο αλλος ειναι εκδιαμετρου αντιθετα και δεν εχουν να κανουν με την διαθεση της κοπελας εκτος εαν ειναι διπολικη... ως εκτουτου μια εκ των δυο κριτικων ειναι ψευδης και θα πρεπει οι μοντς να επιληφθουν Καπέλο
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι όμως Easyrider... Κι όμως!
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Exactly NITRO! Αλλα πως να βγαλεις ακρη...Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4