Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είχα αποφασίσει να μην ξαναγράψω κυρίως αρνητική κριτική. Δε βαριέσαι, κάποιος άλλος ίσως να περάσει καλά, γιατί να κόψουμε το ψωμί από την κοπέλα. Μέχρι σήμερα, που ήθελα να ‘ξερα γιατί αυτοί, που την πάτησαν σαν και μένα, δεν έγραψαν μια λέξη!

Η Αναστασία μπήκε μέσα στο δωμάτιο και μετά από μια ξεκάρφωτη απόπειρα οικειότητας, απαίτησε την περιουσία της, πριν καν ανοίξει η διαθήκη. Ας είναι σκέφτηκα, δεν είναι αυτός λόγος να ενοχληθώ. Φορούσε ένα τζιν φόρεμα κουμπωτό και άσπρα ψηλά παπούτσια, αν και είναι η ίδια ψηλή και μεγαλόσωμη. Μακριά ξανθά μαλλιά, πρόσωπο κάπως περίεργο, υπέροχα πράσινα μάτια και κατάλευκα δόντια. Το σώμα της ένα με δύο νούμερα παραπάνω από όσο θα προτιμούσα, μην περιμένετε μέση σφηκούλα λοιπόν, αλλά σε πολύ καλή κατάσταση. Στήθος μικρό, φυσικό, στη θέση του και εξαιρετικής αισθητικής.

Μετά από επίσκεψη της στο μπάνιο πέρασε κατευθείαν στα καθήκοντα της, που τα βρήκα σχεδόν ικανοποιητικά. Συνέχεια στο κυρίως πιάτο, το αιδοίο της δυστυχώς είχε την αίσθηση λαδωμένης πίτας. Μια – δυο αλλαγές και περάσαμε στην κλασσική στάση. Μου έκανε εντύπωση η απόσταση που κρατούσε το κεφάλι της. Σε πολλά πράγματα πέφτω έξω, για το που θα καταλήξει όμως μια συνάντηση, όχι πολύ συχνά. Περισσότερο από περιέργεια, παρά από επιθυμία, έκανα την κίνηση και τινάχτηκε για να αποφύγει κάποιο τουλάχιστον εμπυασμένο και βρωμερό στόμα. “No kiss” διέταξε! Εν σιωπή περίμενε υπομονετικά να κορέσω την επιθυμία μου και τελικά με μια κρυφή χαρά ξεφορτώθηκε από πάνω της το λακέ που τη μαγάριζε. Έχω γνωρίσει και πιο ζεστούς παγετώνες …

Προσπαθήσαμε κάπως να ελαφρύνουμε το κλίμα, αλλά δεν είχαμε και πολλά να πούμε. Κάποιες αλήθειες που κολυμπούσαν σε μια θλιβερή και αμοιβαία βαρεμάρα. Άπλωσε το χέρι της γιατί σωστά κατάλαβε πως δε θα το απέφευγε. Παρακάτω όμως δεν προχωρούσε. «Blowjob please» ζήτησα ευγενικά. Έκανε κίνηση για προφυλακτικό. «No, blowjob please» επέμεινα. Το κοίταζε ως βδέλυγμα, που προσπαθούσα να της επιβάλλω. Με αποδοκίμαζε σιωπηλά, όπως μια γάτα σε άδειο ιχθυοπωλείο. Έκανε κάποιες κινήσεις σε συνδυασμό πάντα με τα χέρια της, που θύμιζαν περισσότερο παντομίμα. Ακόμη κι ένα τυφλό κοτόπουλο βρίσκει καλαμπόκι που και που. Παραιτημένος, εξαιτίας της φρενήρους άρνησης της, ζήτησα να περάσει προφυλακτικό και το ανέλαβε με ζέση. Η συνέχεια ήταν θλιβερή. Αμέσως μόλις ξάπλωσε ανάσκελα, το κεφάλι της έπεσε στο πλάι, με έναν τρόπο, που έψαχνα για το σημάδι στον κρόταφο, από τη σφαίρα που θα έφαγε. Στη συνέχεια, ήταν τόσο κινητική όσο και ο βράχος του Γιβραλτάρ. Προσπαθούσα να αντιταχθώ στο καταστρεπτικό μίασμα της απόλυτης σύγχυσης μου, αλλά μάλλον δεν τα κατάφερα. Ξαπλώνω κι εγώ ανάσκελα και περισσότερο χαριτολογώντας της λέω «blowjob». Προφανώς αυτή η λέξη έχει κάποιο άλλο νόημα για την κοπέλα και συνέχισε με αυτό που θα μπορούσα να κάνω και μόνος μου. Παρέλαβε τα επίχειρα των πράξεων της και αποχώρησε βιαστικά για το μπάνιο. Μού φύλαγε κι άλλες εκπλήξεις για το τέλος! Βγαίνοντας κι εγώ από το μπάνιο, που πέρασα στη συνέχεια, την βλέπω ντυμένη να φεύγει και ενώ έχουν συμπληρωθεί 35 περίπου λεπτά! Φόρεσε ένα ακόμη χαμόγελο και με αποχαιρέτησε με μια επίφαση ευγένειας, φιλώντας με στο μάγουλο φυσικά! Ευφυώς εξαφανίστηκε, ενώ εγώ προσπαθούσα να σκεφτώ την καλύτερη απόδοση του «Στα ξεσκίδια» στα αγγλικά. Δεν είχα καμία διάθεση να της ζητήσω να μείνει. Με εντυπωσίασε όμως, η αυθαιρεσία της σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης, να υποχωρεί των υποχρεώσεων της με κάθε τρόπο.

Επιλογικά η κοπέλα ήταν όλα όσα δεν υπάρχουν. Καταφέρνει να σου χαλάσει τη συνάντηση αλλά και τη διάθεση. Οι άνθρωποι δεν εμπιστεύονται τους ανθρώπους που δε λένε πολλά, και για τον ίδιο λόγο δεν εμπιστεύονται τους ανθρώπους που δεν πίνουν. Χρειάζεται ένα ποτό για να πεις το λάθος πράγμα, και μερικές φορές το να πεις το λάθος πράγμα, είναι ακριβώς αυτό που πρέπει να κάνεις. Να πεις ευθύς εξαρχής «Σήκω φύγε!»

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, rodriguez65, delipas και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2018
Δεν υπάρχει τετράγωνο αυγό, δεν υπάρχει ειλικρινής πουτάνα (ιαπωνική παροιμία).
20 Ιουνίου, 2018
Το πόνημά σας, αγαπητέ, ήταν η επιτομή των κριτικών. Έτσι πρέπει να γράφονται οι κριτικές. Κλίνω ευλαβικά το γόνυ στον συγγράψαντα και συμπάσχω μαζί του για την επική αποτυχία του.
Έχετε τον αμέριστο θαυμασμό μου και την απεριόριστη συμπόνια μου.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
20 Ιουνίου, 2018
Πλησιέστερη απόδοση του στα ξεσκίδια εις την Αγγλικήν, φρονώ ότι είναι το fuck off. Καπέλο
(Updated: 20 Ιουνίου, 2018) 20 Ιουνίου, 2018
Κάποιος πούστης σε μάτιασε και έφαγες τέτοια φόλα. Δεν εξηγείται αλλιώς...
20 Ιουνίου, 2018
Όταν λίγο πριν τη συνάντησή σου, μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου είπες πως ήταν πρόταση του πρακτορείου, θυμήθηκα το παρελθόν που οποιαδήποτε πρόταση για άλλη κοπέλα από αυτή που ζητούσα, ήταν φόλα.
Καλά έκανες και τα έγραψες, αυτός είναι ο ρόλος του site.
20 Ιουνίου, 2018
Σωτήρια κριτική!
Οι δύο τελευταίες γραμμές πρέπει να καταχωρηθούν αξιακά στο "Μεγάλο βιβλίο της ζωής" Προσκύνημα

PS: Απ’ όλους τους κλέφτες, οι ηλίθιοι είναι οι χειρότεροι, επειδή σου κλέβουν το χρόνο και το κέφι σου.
Βόλφγκανγκ Γκαίτε
20 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενας ειναι ο γρουσουζης και καντεμογαμοσαυρος που τον ματιασε ..δεν θελει ρωτημα ..ο σαβουρογαμης νηματοθετης των παππουληδων
Περαστικα φιλε..παμε για αλλα ...αν και αναμενομενη η φολα απ το GDE φημιζεται σαν γραφειο για τα "κελεπουρια" του
E
Excalibur
20 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@blizardeye : Φρονώ πως πληρέστερα θα μπορούσε να αποδωθεί ως : Get the fuck out of here !!!
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ: Το Get the fuck out of here είναι πιο περιορισμένο τοπικά και αποσκοπεί στο να εκδιώξει κάποιον από ένα συγκεκριμένο μέρος. Αντίθετα το fuck off ενέχει την προτροπή που εμπεριέχεται στην έλληνική έκφραση στα ξεσκίδια αφού το fuck off δεν εκδιώκει μόνο κάποιον από κάπου [ off ] αλλά συγχρόνως τον προτρέπει προς [ παθητικήν ] συνουσίαν [ fuck ].
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωμίλησε ο λάτρης των σιλικονάτων μπαλονιών! Γλώσσα
Θα έρθει η στιγμή που θα ανακράξετε: Ο νηματοθέτης δεδικαίωται!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10