Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την μικρα την σταμπαρα απο την πρωτη ημερα που την εφερε το γραφειο .
Με εξυταρε αυτο το γλυκο προσωπο αλλα πιο πολυ το στηθος της με αυτες τις ροζ ρογιτσες ... Τρομαρα μου !!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Συνενοηση με το γραφειο οπως παντα αψογη και εισοδος στο αθλιο ξενοδοχειο και στο δωματιο της μικρας .
Με υποδεχεται με ενα ρομπακι και με ενα αλλο τελειως διαφορετικο προσωπο απ αυτο της φωτογραφιας ,
Ντουσακι κ απο τους δυο μας και αν δεν εβλεπα τα τατουαζ που εχει και στις φωτο του γραφειου θα ελεγα οτι χτυπησα κατα λαθος αλλο δωματιο .
Το στηθος καμμια σχεση με αυτο της φωτογραφιας, πολυ μικροτερο σε μεγεθος και θηλες πιο μεγαλες σαν εφηβης
Ειπα λοιπον να το παλεψω και οτι βγει.
Αγγλικα πολυ λιγα ...κατω των βασικων
Ξαπλωνω παω να δωσω φιλακι, βλεπω οτι προσπαθει να το αποφυγει . Οκ λεω ... προχωρω να φιλησω βυζακι μου λεει οχι εκει .. δεν μου αρεσει ....
Οποτε υποχωρησα σκεφτομενος οτι φαγαμε ήττα και την βαζω στα πνευστα , στο σολφεζ τα πηγε καλα, αλλα οταν της υπεδειξα να καραμελωσει το εκανε για λιγα δευτερολεπτα και επεστρεψε στο τρομπονι.
Περαμα σκουφου σε λιγο, χρηση τζελ παντου στο δικο της στο δικο μου (πως δεν βγηκε να τζελωσει και καναν αλλο πελατη σε αλλο δωματιο ) και την παροτρυνω να ανεβει για cowgirl μου λεει εμενα μου αρεσει στα 4 και στηνεται ,ψιλονευριαζω και της λεω sit on it , υπακουει και ανεβαινει , μηχανικες κινησεις και fake κραυγουλες
Μετα πο λιγη ωρα επειδη λογω τζελ δεν καταλαβαινα και πολλα , την στηνω στα 4 , να της κανω και την χαρη και εκει καταθεσα .
Γρηγορο ντουσακι και εξοδος στο 20λεπτο
Α ρε photoshopa, παλι μας την εφερες !!! χαλαλι σου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, satyrus, AmoKomA και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2018
Ευχαριστούμε για το κασκαντεριλικι περίμενα πως και πως κριτική για το μωράκι...κρίμα...πάμε γι'άλλα...Κεφάλι σε τοίχο!
20 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλο ειναι να αφηνουμε ολοι σχολια κ κριτικες για να αποφευγονται οι πατατες και με τον τροπο αυτο επαγγελματιες και γραφεια θα βελτιωνονται προς οφελος μας
20 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαλο ειναι να αφηνουμε ολοι κριτικες και σχολια για τις εμπειριες μασ, ωστε και να αποφευγουμε κακοτοπιες και να να υπαρχει βελτιωση απο τις επαγγελματιες και τα γραφεια προς οφελος μας
20 Ιουνίου, 2018
Κακώς δεν έφυγες φυσικά χωρίς να πληρωσεις αφού σε κορόιδεψαν!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Τουλάχιστον γλυτωσες κάποιους ΚαπέλοΠροσκύνημα
20 Ιουνίου, 2018
Εγω παντως ειχα εντελως διαφορετικη εμπειρια συναγωνιστη. Περασα καλα.
Συνηθως δεν γραφω αλλα με ξαφνιασε η τοσο μεγαλη διαφορα στις υπηρεσιες.
Στο μονο που διαφωνω ειναι για το προσωπο..απο κοντα ειναι καλυτερη η μικρη.
Τι να πω Εμμμμ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5