Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34828
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι τυχαία.
Το γραφείο είναι εντάξη, είναι δοκιμασμένο από πολύ κόσμο.
Η κοπέλα ήρθε από απέριττη έως χύμα εμφανισιακά... Δεν με χάλασε όμως αυτό γιατί την έχω ξανασυναντήσει και ήξερα τι θα δω.
Έχει ένα στιλάκη λίγο επιθετικό, αλλά στην πραγματικότητα είναι ο μηχανισμός άμυνας που έχει όταν νοιώθει άβολα, θέλει λίγη βοήθεια σε αυτό και όλα θα πάνε καλά.
Είναι επικοινωνιακή αλλά θέλει το φρένο της για να περάσεις γρήγορα στο κυρίως πιάτο.
Είναι καλή στην πίπα, αν και επειδή έβλεπα μια τυποποίηση άρχισα να δίνω οδηγίες και αυτό απέδωσε, άρα την καθοδηγούμε, δεν την αφήνουμε.
Ότι θέλεις μπορείς να το κάνεις μαζί της και πάνω στην ντουλάπα να την βάλεις θα κάτσει και εκεί, αποφεύγει τις τρυφερότητες και τα πολλά φιλιά, αλλά πάλι μπορεί να μην την εμπνέω εγώ.
Αν θα θελήσετε να την πάρετε από πίσω.......είναι πολύ ωραία από πίσω......Είναι στενή και παραμένει σφικτή για πολύ ώρα, θέλει λίγο σάλιο παραπάνω, αλλά αντέχει σίγουρα πολύ περισσότερη ώρα, από ότι μπορεί να αντέξει ένας άντρας να σπρώχνει. Είναι παράδοξο, τόσο στενή και να αντέχει τόσο....όχι πως δεν ανοίγει....αλλά κρατάει πολύ ώρα σφικτή....και είναι πολύ ωραία.....
Σε γενικές γραμμές, μου άρεσε μαζί της, όταν έχω όρεξη για αγριάδες θα την επισκέπτομαι...

Θυμηθείτε: Είναι για αγριάδες, θέλει καθοδήγηση, δοκιμάστε κωλαράκι.

Καλά να περνάτε.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexykonstantina, lecastel, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2018
Είναι πραγματικά έτσι. Την συνάντησα όταν πήγαινα για ένα ραντεβού μου με μία άλλη κοπέλα στο PINES και αυτή έψαχνε το δωμάτιο στον 2ο όροφο. Την ρώτησα φυσικά ποιά είναι και μου απάντησε. Με το που την βλέπεις καταλαβαίνεις ότι δεν είναι για soft καταστάσεις και μαλακίες. Είναι για να παίρνεις και τον φιλαράκο σου μαζί, μπας και το γονατίσεις το θηρίο...
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν γουστάρεις αγριάδες κάνει. Τώρα αν πας με παρέα, δεν ξέρω πως θα φερθεί. Φαντάζομαι ότι δεν θα έχει πρόβλημα, αλλά να την γονατίσεις, χλομό το βλέπω φίλε.....
22 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό κατάλαβα κι εγώ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3