Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεχίζοντας λοιπόν το ανέμελο τουρ στην πρωτεύουσα δεν απέφυγα τις κατατοπιές αναγκάστηκα να περπατήσω σε μέρη άγνωστα και όχι τόσο οικία για μένα …. Αλλά όποιος νύχτα περιπατεί…… ΚουλΚουλ
Μια η μοναξιά τις πρωινές ώρες μια οι μετρημένες επιλογές , αλλά και κάτι τάπες στο κωλαράκι που έβλεπα στα βίντεο της , έπεσα στα χέρια της Ζήνα!!!!
Μέγα λάθος για έναν μιλφάκια σαν και εμένα και πραγματικά ντρέπομαι… Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Βέβαια είχα κάτι τέτοιες σκέψεις μέχρι να χτυπήσει η πόρτα στο δωμάτιο!!
Μόλις άνοιξα ξεθάρρεψα από την μια , από την άλλη λέω με μάγκα μου θα μου σπάσει αυτό αν το πιάσω στα χέρια μου…

Πολύ χαρούμενη και ανάλαφρη η νεαρά και μόλις γύρισε από το μπάνιο έκανε το λάθος να ξαπλώσει δίπλα μου… Παίδες μόλις την άγγιξα βελούδο………………… άλλη αίσθηση το κορμί της !!!!! Τρέλα …. Σαν γέρικος λύκος έπεσα με τα μούτρα στο αφράτο θύμα μου και το ξεκοκάλισα εντελώς. Έρωτας
Αφού παίχτηκαν 2 γύροι με το θεσπέσιο κωλαράκι της να δίνει ρέστα, ένοιωθα σαν να είχα πάει στα ουράνια και προσγειώθηκα στο κρεβάτι . Αφού με καληνύχτισε το μωρό και έκλεισε την πόρτα, αναρωτήθηκα ρε μπας και κάνω λάθος…..Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού