Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216732
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάτι τα σχόλια του φίλτατου μασαζονομάχου κάτι η ακόρεστη δίψα για έμεπιρο κώλο και καυτό μουνάκι με οδήγησαν στον συγκεκριμένο ναό της μάλαξης να γνωρίσω την κορασίδα. Η κυρία στην υποδοχή πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Ρόστερ πλήρες. Ξεχώρισα Εύα και το έκφυλο πιπινάκι Άννα που θα τιμηθεί την επόμενη φορά. Κατσικογάμης Για την εμφάνιση της Εύας έχουν γραφτεί πολλά και έχει χυθεί πολύ σπέρμα γι αυτό θα σταθώ μόνο στην κωλάραΝαι!! Η Εύα πολύ ευγενική και χαμογελαστή μου άνοιξε την πετσετούλα, μου έδωσε τις παντοφλίτσες μου και πήγε να ετοιμαστεί όσο έκανα το ντουζάκι μου. Την υποδέχτηκα με τον πούτσο κάγκελο και όσο ξεντυνόταν την αγκάλιασα από πίσω χουφτώνοντας ότι έβρισκα ενω φιλούσα το λαιμό της. Η Εύα κατάλαβαι ότι είχα καυλώσει για τα καλά και όσο έβαζα το χέρι μου μέσα στο στριγκάκι της έπαιζε με τον πούτσο μου και με φιλούσε. Γύρισε από την άλλη και έπεσε στα γόνατα για τσιμπούκι. Πολύ καλή περιποίηση με καραμέλωμα όλης της περιοχής χωρις χέρι. Πέρασε με πολύ δεξιοτεχνία την καπότα και ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο για ιεραποστολική περιποίηση... Το μουνάκι της έκαιγε και όσο γαμούσα το ένιωθα και πιο υγρό και καύλωνα ακόμα πιο πολύ. Την έστησα στα όρθια και την έβαλα να σκύψει για να σκίσω το μουνάκι της όσο πιο δυνατά μπορούσα. Η Έυα συμμετείχε ικανοποιητικά με βρωμόλογα και βογκητά μέχρι που ήρθε το τέλος του πρώτου ημιχρόνου! Ντουζάκι και βουρ για μασαζ. Η Εύα κάνει αξιοπρεπές δυνατό μασαζάκι από πάνω μέχρι κάτω αλλά πόσο να αντέξεις να σε χαιδεύει και να μη σου σηκώνετε;;;(ειδικά αν ξέρεις ότι αυτός ο κώλος σε περιμένει να τον σκίσεις;;;) Μόλις γύρισα λοιπόν βρέθηκα κατευθείαν στο φιλόξενο στοματάκι της Εύας που μου τον έκανε πέτρα με το κλαρίνο της. Την έκοψα όμως γιατί είχε έρθει η ώρα του κώλουΚατσικογάμηςΝαι! Λίγο σάλιο και έτοιμο... Ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο μπρούμυτα και γω από πάνω. Ότι πρέπει για σκίσιμο μέχρι τελικής πτώσεως. Ένα 20' τον έφαγε έτσι ακούραστα με μένα να έχω ανοίξει τα κωλομέρια της και να μπαινοβγαίνω σαν τρελός! Βγήκα χωρίς ίχνος μερέντας και γάμησα λίγο μουνάκι ακόμα μέχρι να χύσω. Το μασαζοκρέβατο όταν τελειώσαμε ήταν έτοιμο να βγεί από το παράθυρο Ναι!. Μου έβγαλε τα λάδια και ανανεώσαμε το ραντεβού μας με υπόσχεση για ακόμα πιο πολλά κωλο-παιχνίδια! Προσκύνημα Καλα γαμήσια σε όλους και καλή μασαζοχαλάρωση Καπέλο
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, dmtrsxxx, Ettore και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2018
2 τελειωματα, ή ενα;
23 Ιουνίου, 2018
100 για 45 λεπτά? πόσο είναι η ταρίφα στο μαγαζί?
24 Ιουλίου, 2018
το μασασοκρεβατο λεει μολις τελειωσαμε ηταν ετοιμο να βγει απο το παραθυρο χαχα εισαι τύπος Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3