Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα για να πάρω άλλη κοπέλα από το γραφείο αλλά η τηλεφωνήτρια με ενημέρωσε ότι δεν ήταν διαθέσιμη και μου πρότεινε να πάρω την Σοφία. Την είχα βάλει στο μάτι αλλά την είχα προγραμματίσει για πιο μετά μια και μου θύμιζε μια πρώην μου. Αφού κλείστηκε το ραντεβού η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πόσο καθαρή και πρόσχαρη ήταν. Αφού έκανε μπάνιο επιδόθηκε σε μια εξαιρετική ομολογουμένως πίπα και μου έδωσε την αίσθηση ότι το απολάμβανε πιο πολύ και από εμένα! Πήρα την πρωτοβουλία να την διακόψω γιατί σε λίγο θα έφτανα στην κορύφωση και θα πήγαινε τσάμπα η πιστολιά! Την έστησα στα τέσσερα και απόλαυσα την πανοραμική κωλάρα της με βαθιές διεισδύσεις. Το πρώτο χύσιμο ήταν στο εξαιρετικό φυσικό στήθος της. Μετά από εκείνη την στιγμή αποφάσισα να την κρατήσω ακόμα μισή ώρα μια και το αρχικό ραντεβού ήταν για μια ώρα και ενημέρωσε. Η μικρή πήγε για ακόμα ένα μπάνιο αφού την άκουσα να ενημερώνει τον οδηγό της προφανώς για την παράταση του αγώνα. Μετά το σύντομο ντουζάκι της ξανά έπεσε με τα μούτρα στην πίπα χωρίς να προλάβουμε να πούμε κουβέντα! Μόλις έφτασα σε πλήρη στύση άρχισε ένα ματς σε διάφορες στάσεις, μεγάλης διάρκειας και ιδιαίτερης συμμετοχής από πλευράς της. Γενικά ήταν μια ευχάριστη έκπληξη το ραντεβού αυτό και σίγουρα θα επιδιώξω να την ξανά δω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
parpar
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
357
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, iuakoya, Dirty69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού