Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133451
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελα ενδεικνυται για καθε λατρη του anal γιατι το κανει καλα και το γουσταρει!
Πολυ ευκολη συναντηση σε ξενοδοχειο οπου η κοπελα ηρθε ακριβως στην ωρα της με ενα καυλιαρικο κολαν και τοπακι, καυλα οπως φαινεται και στις φωτογραφιες!
Εκανε ενα γρυγορο ντουζακι και ηρθε πισω με μια πετσετα μονο ξεκινοντας μια κορυφαια πιπα με πολυ καλες deepthroat τεχνικες που με καυλωσε στο επακρο!
Εμενα παρολαυατα το μυαλο μου ηταν στην κολαρα της που ηθελα να την δω ανοιχτη μπροστα μου! Πραγμα που εγινε αμεσως μετα οταν την εστησα στα 4 και με δυνατο σφυροκοπημα της εσκισα το πεταχτο κολαρακι της!
Γουσταρα τρελα που καθε φορα που αλλαζαμε σταση περναγε πρωτα την πουτσα μου απ το στωμα της.. Γαμηθηκαμε σε αρκετες στασεις απ τις οποιες ξεχωρισα το cowgirl που η κοπελα το χει με τα 1000!
Το τελειωμα θρθε στις βυζαρες της οπου τα χαιδευε και με κοιταγε μα ναζι!
Θα τιμηθει συντομα ξανα για να δοκιμασω και αλλες φαντασιωσεις μιας και κατεχει το αθλημα πολυ καλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Dirty69, Διαγραμμένο μέλος 177820 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2018
antexει ρε φιλε η κοπελα γερο κοπανημα στον κωλο?? οταν την ειχα παρει δεν το ειχε στις υπηρεσιες της κ τωρα που το εβαλε την θελω μονο για να της σκισω τον κωλο κανα 2ωρο.. αντεχει ομως τοσο πολυ Χμμμ;γιατι αλλος συναγωνιστης ειπε πως του αρνηθηκε λογω μεγε θους??
review reaction 1 hornyasfuck
21 Αυγούστου, 2018
τι να πω φιλε μου, εμενα μου εδειξε πως αντεχει.. βεβαια ηταν για 1 ωρα και απο μεγεθος ειμαι στα κανονικα μπορω να πω, δεν ξερω γιατι μπορει να του αρνηθηκε...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2