Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν παιρνω πολλα CT ειπα να κανω την εξαιρεση και να γραψω για αυτο το κοριτσι.
Συναντηση incall στο ξενοδοχειο μου οπου ειχα ζητησει δωματιο με θεα στον δρομο.
Ενω ημουν χαλαρος μολις την ειδα απο το μπαλκονι νομιζω ανεβασα σφιγμους....

Ανεβαινει κ χτυπαει την πορτα. Ανοιγω και την βλεπω ντυμενη οπως ακριβως ζητησα: jean shorts + t-shirt ανευ σουτιεν, υψος περιπου 1,80 ομορφα καταξανθα μαλλια και απλα πανεμορφη. Νομιζω οι φωτοφραφιες την αδικουν και την δειχνουν λιγο πιο ξενερωτη. Για εμενα ειναι πολυ πιο ομορφη.

Αφου επαθα την πλακα μου με πλακωνει στα φιλια και μπαινει αμεσως στο μπανιο για douche. Βγαινει ολογυμνη και με πλακωνει στις πιπες με περιποιηση της γυρω περιοχης. Γυρναμε σε 69 και οριακα προλαβα να την τον χωσω πριν τελειωσω σε σωμα-προσωπο.

Γενικα αψογη διαθεση να σε ευχαριστησει, αν και φαινεται λιγο απειρη. Νομιζω οτι οντως οτι δεν μιλαει αγγλικα ειναι προβλημα στο social time και ισως δεν βοηθαει να αναπτυχθει η καταλληλη χημεια.

Φυσικα ακολουθησε και 2ος γυρος με φιλοτιμες προσπαθειες απο μερος της να μου τον ξανασηκωσει.

Συνοπτικα: κουκλαρα, προθυμη ευγενικη, θελει να σε ευχαριστησει, δεν κοιταζει να σου φαει χρονο. Μαλλον GFE για καποιον που απλα θελει να την προσθεσει στην συλλογη του

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
74
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού