Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια μινι τσαρκα μου κατεληξα στην Βερονικα! Με το που την βλεπω λεω πρεπει να την γαμησω!Ναι!
Ενα ξανθο μιλφ απο Ρουμανια με εκφυλο προσωπο! Που κ εξω να την δεις σιγουρα θα πεις Πουταναρα ειναι αυτη!Κουλ
Μπηκα για δοκιμασμα με 30αρι!
Ηρθε γρηγορα το μωρο...ζεστη χειραψια κ κατευθειαν φιλακι στο λαιμο απο την μερια μου!Γλώσσα Βγαζει το σουτιεν κ εμφανιζονται τα καλουτσικα βυζακια της μεγεθους 2! Αφρατη η κωλαρα της με εμφανη τα πρωτα σημαδια κυτταρυτιδας!Γλώσσα Φορουσε κ το πουτανιστικο χρωμα ροζ κραγιον στα χειλη ,που απο διπλα ειχε piercing.(ΠροσκύνημαΠροσκύνημα)
Μας ηρθε απο Αθηνα το μωρο,αρα αρκετο εμπειρο!
Μετα τα προκαρκτικα που αφηνε γλειψιματακια σε λαιμο κ βυζακια κατεβαζω μποξερακι για να ξεκινησει το κλαρινο το μωρο! Αρκετα καλη πιπα αλλα μονοτονη! Δεν εγλειψε τα ωραια φρεσκοξυριξμενα μπαλακια μου!Money Mouth
Ειχε παρει τετοια σταση ωστε κ εγω να την δαχτυλιαζω!Μεγάλο χαμόγελο
Την εστησα σε ιεραποστολικο την μιλφαρα ...τερμα ανοιχτα τα ποδια της κ οταν ανεβαζα τεμπο μου λεγε"ετσι ματακια μου ομορφα!"Ναι!Μεγάλο χαμόγελο
Με το που ενωνω τα ποδαρακια της και να κοιτανε το ταβανι, εκει μετα απο λιγο αδειασα το φορτιο που ειχα μεσα μου..γνωστο ως ΞΕΡΟΕΧΥΣΑΑΑΑ!Μεγάλο χαμόγελο
Χαιρετηθηκαμε θερμα με το μωρο!Γλώσσα

Ειναι μια μιλφ που πρεπει να την γαμησεις! Να την βαλεις κ αυτην στο παλμαρε σου! Δεν μου κανε αυτα που πραγματικα με εξιταρουν για να ξαναπαω ...γι αυτο κ ο τιτλος εχει το ονομα της!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, georgeflorinios, ilarionas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού