Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη απογευματινή καταδρομική λοιπόν στη Λιοσίων και συγκεκριμένα στο 73 πάνω.Στοχο είχα την Ιννα την οποία είχα δει σε προηγούμενες τσάρκες μου και είχα βάλει στο μάτι.Ετσι ανέβηκα τα σκαλιά και μπήκα στο σαλόνι του οίκου όπου η τσα2 μου παρουσίασε της 3 τσουπρες.Διαλεξα Ιννα.Σχετικα ψηλή μελαχρινή, καλό βυζακι, σώμα με κάποια πιασίματα, ωραία φάτσα.Προγραμμα ελ.στοματικο,69 κλπ.Εδωσα το παράβολο και μπήκα στο καλό και καθαρό δωμάτιο.Εκανα ένα φρεσκαρισμα στο ντουζ και καθώς σκουπιζομουν μπήκε το μωρό.Ελληνικα ξέρει ελάχιστα οπότε η συννενόηση στην Αγγλική.Χαιρετηθηκαμε και πήγαμε στο κρεββάτι.Εβγαλε το στριγκακι της και έκατσε δίπλα μου.Δεν πήρε πρωτοβουλία να κάνει προκαταρκτικά αλλά δέχτηκε τα δικά μου τα οποία είχαν γλυψιμο των θηλών της,της κοιλιακής χώρας και εν τέλει σπάτουλα στο πεντακάθαρο νινακι της.Μου θύμισε σε υπηρεσίες την Έμμυ απ το ίδιο μαγαζί.Αφου ολοκληρώθηκε το έργο μου ήταν η σειρά της να μου πάρει μια ακα πιπουλα καλουτσικη ενώ με κοιταγε στα μάτια.Με μπαλάκια δεν ασχολήθηκε.Στο σεξ την πήρα ιεραποστολικό όπου είχε καλή συμμετοχή και ανταπέδωσε στα φιλιά μου σε λαιμό κλπ.Ολοκληρωσα σε αυτή τη στάση ύστερα από λίγο.Εμεινα ικανοποιημένος αρκετά μπορώ να πω.Χωρις να κάνει κάτι εξεζητημένο και σπέσιαλ με κάλυψε μια χαρά.Θα την έβαζα στην ίδια κλάση με την Έμμυ με την οποία επίσης έχω περάσει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prontifix, okalosomulos, makhswrx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού