Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Γιούλια είναι ένα Ρωσιδάκι γύρω στα 25 με κοντά σπαστά μαλλιά προς το ξανθό και σώμα χυμώδη προς πληθωρικό. Κωλλάρα, βυζάρες και ένα απίστευτο πρόσωπο μες τη καύλα. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή πράγμα που πίστεψα γιατί το είπε με απόλυτη βεβαιότητα μη δεχόμενη την όποια αμφισβήτηση.

Έρχεται στο δωμάτιο και γδύνεται. Απίστευτη κορμάρα! Τι βυζάρες ήταν αυτές! Ήδη ο πούτσος μου ήταν μισοσηκωμένος. Τον έπαιξε λίγο και έβαλε προφυλακτικό. Μόλις τον έβαλε στο στόμα της μου έγινε κάγκελο. Τον ρουφούσε τέλεια. Η στύση μου ήταν πολύ σκληρή. Δεν χρειάστηκε να συνεχίσει για πολύ ώρα. Την έβαλα κάτω και τον έτριψα πάνω στα καβλωμένα μουνόχειλα της. Της τον έχωσα στο καυτό μουνί της και την αγκάλιασα φιλώντας τη στα μάγουλα και το λαιμό. Η συμμετοχή της πολύ καλή φιλώντας με και αυτή στο λαιμό μου. Κραυγές, σφιχτές αγκαλιές τύλιγμα των ποδιών της γύρω μου ενώ εγώ τη φιλούσα στις ρώγες της. Το σφυροκόπημα συνεχίστηκε για αρκετή ώρα και στο τέλος τελείωσα μέσα της. Η έκφραση του προσώπου της κατά τη διάρκεια ήταν απίστευτη. Αφού στράγγιξα μέσα της την αποχαιρέτησα με δύο φιλιά στα μάγουλα και αποχώρησε.

Η συνεύρεση αυτή ήταν υποδειγματική για μπουρδέλο του δεκάρικου. Η δε Γιούλια είναι πανέμορφη ειδικά κατά τη διάρκεια της συνουσίας. Συμμετοχή εξαιρετική και πιστεύω ότι θα αποκτήσει φανατικό κοινό. Εγώ θα ξαναπάω με τη πρώτη ευκαιρία δηλαδή αύριο. Αξίζει πραγματικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιούλια
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 athinaios44, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Giorgaras Kalamatianos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2018
Συναγωνιστη, ωρα που την βρηκες, επίσης μιλάμε για τον δεύτερο όροφο του οίκου;
18 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και σήμερα Κυριακή εκεί ήταν. Στον κάτω όροφο. Πρωινή βάρδια μέχρι τις 17:00 νομίζω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2