Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο μεσημερακι μετα και πριν την βροχη με πολυ καλο φιλο η μοιρα μας εφερε αντιμετωπους με την Αθηνα!!!! Ξανθια σωμα γυναικειο οπως πρεπει να ειναι τα γυναικεια σωματα με καμπυλες σφιχτο ομως και με στηθος για πολλα πραγματα.......παρτουζα λοιποον με ολη τη σημασια της εννοιας...φιλια εναλλαγες στασεων και πιπας κλπ κλπ!!προστυχολογα απο την αθηνα και με διαθεση απο μερους της να γινει οτι εμεις θελουμε...παρολο που ηταν στο τελος της βαρδιας της..στοματικο και στους 2 μαζι!!!και τις δυο μαζι δηλαδη στο στομα της..η γυναικα δεν παιζεται..μετα πισοκολλητα εγω και στοματικο στον φιλο μου και σιγα σιγα ηρθε το τελος για εμενα βγαζοντας το προφυλακτικο και χυνοντας στο προσωπο της Αθηνας...ο φιλος μου ενεκα και του
Τσιπουρου και σαν γνησιος επιβητορας αργουσε πολυ παρολο που αυτος ειχε ελευθερο στοματικο!!!αναγκαστηκα να βγω απο το δωματιο ωστε να τελειωσει παρολο που η αθηνα μου ζηταγε να ξαναγδυθω για να με ξαναπαρει στο στομα της..!!!τα καταφερε και ολα καλα!!αθηνα σ ευχαριστουμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
papakaliatisch10
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
89
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, Andrew256, johnko και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2018
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Επειδή ψάχνω για κάποια που να τα παίρνει στο πρόσωπο. Η Αθηνά τα παίρνει αδιαμαρτύρητα; κανονικά δηλαδή όπως στις τσόντες;
17 Ιουνίου, 2018
Mονο παρτουζες παιδια!
PV
Peter Van Norden
17 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φαντάζομαι ο συναγωνιστής ότι υπερβάλει λίγο σχετικά με το τέλος στο πρόσωπο..
Αν όχι θα χαρώ να με διαψεύσει.
17 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε, εμένα την πρώτη φορά τα πήρε στο στόμα και δεν μου φαινόταν να έχει θέμα να τα πάρει στην μάπα Money MouthMoney MouthMoney Mouth
30 Ιουνίου, 2018
Δυο ερωτήσεις..1)ηλικία της 2)κώλο δίνει..;; ΚουλΚουλΚατσικογάμηςΝαι!
30 Ιουνίου, 2018
κωλο δεν δινει
03 Ιουνίου, 2022
Παιδια τελικα σταματησε η αθηνά ή δουλευει καπου αλλου??
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7