Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον αριστερο οικο με το μακρυ διαδρομο και στο μαγαζι που βρισκεται στα δεξια του διαδρομου.
Η Αννα ειναι μια μετριου αναστηματος μιλφ Ρωσσιδα, προσδιοριζω την ηλικια της περιπου στα 32-35.
Εχει καστανοξανθο μαλλι και ωραιο γυναικειο προσωπο που δε θυμιζει και τοσο πολυ ρωσσικο.
Το κορμι της ειναι αδυνατο με επιπεδη κοιλια το στηθος της στητο 1,5αρι και το κωλαρακι της πεταχτο
στητο και ομορφο, θα ελεγα οτι ειναι το δυνατο σημειο της. Το δερμα της κατα την αφη ειναι τρυφερο και απαλο.
Σχετικα με αλλες κορασιδες η Αννα μου αρεσε και για το στυλακι της αφου στο δωματιο ηρθε φορωντας τη χρυση αλυσιδα της
στο λαιμο , το βραχιολακι και το ρολοϊ στο χερι, μου αρεσει οταν η κορασιδα φοραει μπιζου στο κρεβατι. Γλώσσα Γλώσσα
Τον τελευταιο καιρο μου αρεσει να υποδεχομαι τις κορασιδες ορθιος και οχι ξαπλωμενος στο κρεβατι, ορθιο λοιπον με βρηκε η
Αννα στο δωματιο οπου την πηρα αγκαλιτσα και αρχισα να χαϊδευω το κορμι της, εγλειψα τα βυζακια και τις ρωγες της και επειτα
γονατησα και αρχισα να φιλαω την κοιλιτσα της, την γυρισα εχοντας το κωλαρακι της μπροστα μου και αρχισα να της δαγκωνω
και να της γλειφω τα κωλομαγουλα και τα μπουτια με την Αννα να το δεχεται και να δειχνει να της αρεσει.
Χωρις να εχω αλλαξει θεση,δηλαδη γονατιστος και με την Αννα επισης ορθια και με τον κωλο της μπροστα στα μουτρα μου,
της ανοιξα τα κωλομαγουλα και αρχισα να της γλειφω μουνι κωλο, η ιδια για να βοηθησει να την γευομαι καλυτερα εσκυψε λιγακι
ακουμπωντας τα χερια στον τοιχο και τουρλωσε το κωλι της, το μουνι της καθαρο και δροσερο ειχε μουνοζουμακια για ρουφηγμα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μου περασε καποτα κανοντας μου μια μετρια πιπα με ολιγη χρηση χεριου, απο μπαλες δεν περναει.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου εβαλε πρωτα αρκετη κρεμα στο μουνι της και μου στηθηκε καλα, ωστοσο δεν αντεξε τις μεγαλες καυλες
που ειχα και μετα απο τα δυνατα βογγητα με το σφυροκοπημα που δεχοταν αρχισε να προσπαθει να γλιτωσει λιγο απο το δυνατο γαμησι μου...
Καταλαβα οτι την ποναω και ετσι την εβαλα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα επανω στα στηθη της και καναμε αργο γαμησακι με χαϊδεματα
ενω επεσαν και μερικα γλωσσοφιλα τα οποια εκοβε και δεν ηταν διαρκειας.
Τη εχυσα σε αυτη τη σταση με την κορασιδα να ντυνεται και να φευγει.

Συμπερασματικα η Αννα ειναι ενα εμφανισημο μιλφ οπου κινειται σε gfe ρυθμο. Στα τεσσερα εδειξε να εχει καποιο θεμα, ενω η αρκετη χρηση κρεμας κανει
χαλαρη την αισθηση στο μουνι της. Σιγουρα το δεκαρικο το αξιζει.
Στα συν του οικου μιας και εχτες κατεθεσα στον ιδιο οικο και στο ιδιο δωματιο αλλα με αλλη κοπελα (Αλινα)
οτι σημερα ειχε αλλα σεντονια και αλλη μαξιλαροθηκη που μυριζαν ομορφα. Η χοντρη Ρωσσιδα υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.957
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού