Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια και το κορίτσι είναι στο χωριό μας ας προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου με τη μικρή ακτινογραφία...Εμμμμ

Παλαιότερη συνάντηση, σε προηγούμενο τουρ της με το eog, τώρα όπως έχει ήδη γραφτεί έχει φύγει από το μαντρί, αν και καμμία φορά όταν το προβατάκι πηδάει το φράχτη συνήθως καταλήγει σε άλλο μαντρί, το οποίο μπορεί να μην φαίνεται γιατί ο φράχτης του δεν είναι εμφανής...Ματάκι Τέσπα, αυτά για όσους ενδιαφέρονται για το επάγγελμα του τσομπάνη.

Δεν την περίμενα τόσο λεπτή και μικροκαμωμένη και η αλήθεια είναι ότι δαγκώθηκα όταν την είδα και σκέφτηκα να φύγω. Βασικά ήταν η πρώτη μου εμπειρία με τόσο αδύνατη κοπέλα, βλέπετε έχουμε συνηθίσει εδω πάνω τα κορίτσια να περπατάνε και αντί να ακούς τα τακούνια να χτυπάνε να ακούς τα σανίδια να βογγάνε από την αγωνία τους και το ζόρι που σηκώνουν εκείνη τη στιγμή...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Δεν μπορώ να πω πως ήταν και από τα καλύτερα ραντεβού σαν εμπειρία, αλλά να μη την αδικώ, καθώς την είχα πετύχει να έχει μόλις φτάσει από τη Μόσχα;(δεν θυμάμαι τί μου είχε πει, μπορεί να κάνω λάθος....) και ήταν εμφανώς κουρασμένη. Αυτό βέβαια δεν εμπόδισε το τότε μαντρί της να κλείσει το ραντεβού, αλλά ούτε και αυτή μου ζήτησε να ακυρώσουμε, βλέπετε τα 200 θα έμπαιναν στην τσέπη, τί τους νοιάζει ο μαλάκας που τα δίνει....

Τέλος πάντων, παρόλο που ένοιωθα περίεργα λόγω πρώτης επαφής με το συγκεκριμένο σωματότυπο, η κοπέλα φάνηκε ότι στα καλά της δεν θα κόλωνε, δεν μου παραπονέθηκε πουθενά και ήταν το λιγότερο συνεπής σε αυτά που έπρεπε να μου προσφέρει.
Γενικά θα χαρακτήριζα όλες τις κριτικές της ακριβείς, αν και εγώ δεν ενθουσιάστηκα. Στο ημίχρονο έφαγα και μια κλωτσιά στο αριστερό αρχίδι, άθελά της βέβαια, όχι ότι πόνεσα και πολύ, αλλά ως γνωστόν ότι κλώτσιά τρώμε στ'αρχίδια τη θυμόμαστε για την υπόλοιπη ζωή μας.
Ένοιωσε και άσχημα η μπουμπού και στο τέλος τα πήρε και στο στόμα χωρίς extra έτσι ως συγνώμη...Σπασίκλας

Αν θα την έβλεπα ξανά έγραψα όχι, λόγω σωματότυπου, σαν χαρακτήρας μου φάνηκε πολύ γλυκιά και συμπαθητική, αλλά φάε ρε κορίτσι μου τίποτα, είπαμε να μην είστε ταγάρια σαν τις ελληνίδες αλλά όχι και έτσι...εσένα ακόμα λίγο μπορεί να σε πιάνει και το raid για τα κουνούπια....Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 feragamo, james034, Depositos και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού