Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τόσες συνευρέσεις μαζί της της χρωστάω μια κριτική. Την επισκέφτηκα στο συγκεκριμένο σπίτι όπου δουλεύει τα τελευταία απογεύματα. Είχε συνεχόμενα δωμάτια και φαντάστηκα ότι θα ήταν κουρασμένη. Δε βαριέσαι. Η κοπέλα είναι γεννημένη για αυτή την δουλειά. Μπήκε αερατη, φρέσκια και με το χαμόγελο στα χείλη. Ξεκινήσαμε ως συνήθως με χαμουρεμα και γλωσσοφιλα που αρέσουν και στους δύο και συνεχίσαμε με ένα ζουμερο 69 όπου και απόλαυσα το πεντακάθαρο μουνακι της ενώ εκείνη με πιπωνε με μαεστρία και πάθος. Η πίπα της βαθιά και υγρή χωρίς χέρι. Αφού μου εφάρμοσε την περικαυλιδα με καβάλησε και ξεκίνησε τον αισθησιακό χορό της ενώ εγώ την χαϊδευα και την παροτρυνα να επιταχύνει το ρυθμο της. Έπειτα την γύρισα στα τέσσερα και μπαίνοντας μέσα της άρχισα να την γαμαω στην αρχή αργά και βαθιά ενώ εκείνη έβγαζε όμορφα βογγητα και ανεβάζοντας ταχύτητα με δυνατές και βαθιές πουτσιες άρχισα να χύνω με τρελή καύλα. Στραγγιξα τελείως και αποτραβηχτηκα ξαπλώνοντας ανταλλάσσοντας ένα τελευταίο φιλί για αντίο. Τίμια,ευγενική και καυλιάρα. Ότι καλύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 customer, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, kolokopeas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2018
Εύγε το κορίτσι Καπέλο
Μ
Μααλάκας
20 Ιουνίου, 2018
Value for money
06 Οκτωβρίου, 2018
Πράγματι και εγω της χρωστάω μια κριτική. .Η κοπέλα ειναι απίστευτη .Παρα παρά πολυ καλή .!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3