Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον αριστερο οικο με το μακρυ διαδρομο, δεν μπηκα στον οικο τελος ευθεια αλλα σε αυτον δεξια.
Η Αλινα ειναι μια Ρωσσιδα 35 χρονων κοντη με ομορφο προσωπακι, το μαλλι της ειναι ξανθο δεμενο κοτσο
και το βυζι 1,5αρι ελαφρα πεσμενο. Το προσωπακι ομορφο γλυκο.Το σωματακι της ειναι αρκετα καλο και καλοδιατηρημενο αλλα οχι μοντελε.
Το δερμα της απαλο και σφιχτο.
Πληρωμη και μικρη αναμονη στο δωματιο μιας και δεν ειχε κοσμο το μαγαζι..
Η Αλινα οπως και στο σαλονι ετσι και στο δωματιο ηρθε λιγο κουμπωμενη... εκατσε μπροστα μου ορθια και γδυθηκε,
τα ελληνικα της πολυ φτωχα γνωριζει τα κυριοτερα της δουλειας. Την επιασα στην αγκαλια μου για να σπασει ο παγος και την χαϊδεψα
στην πλατη ενω τα χερια μου κατεβηκαν και προς τα οπισθια της. Η ιδια αρχισε να κικλιζεται στην αγκαλια μου ενω οταν κοιταχτηκαμε στα ματια
της εδωσα ενα φιλι στο στομα το οποιο δεχτηκε και το οποιο στη συνεχεια εγινε γλωσσοφιλο διαρκειας.
Ξαπλωσα στο κρεββατι και μου περασε καποτα, ελευθερο τσιμπουκι δεν κανει δυστυχως.
Η πιπα της με ελαφρυ παιξιμο της πουτσας και οχι κατι ιδιατερο και δυνατο, δεν περναει απο μπαλες.
Οσο με πιπωνε της χαϊδευα την κωλοτρυπα και το μουνακι το οποιο δεν εγλειψα.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου κουνιωταν περισσοτερο μπρος πισω χωρις να ανεβοκατεβαινει πανω στην πουτσα μου..
Καποια στιγμη την εκανα να σταματησει την πηρα αγκαλια και αρχισαμε παλι τα γλωσσοφιλα... ηταν πολυ ρομαντικο το κλιμα.. Έρωτας
Την εβαλα σε κανονικη σταση και μπηκα μεσα στο μωρο οπου το γαμησα απαλα ενω τα χαϊδεματα και τα γλωσσοφιλα επεφταν βροχη.
Την τελειωσα σε αυτη σταση,χωρις βιασυνες απο την ιδια.
Ο χωρος πολυ καθαρος ενω η υπηρεσια μια αρκετα χοντρη κυρια δεν ενοχλησε αν και αργησα θαρρω λιγακι.

Συμπερασματικα η Αλινα ειναι ενα εμφανισημο μιλφακι το οποιο γουσταρει gfe ρυθμο ενω με τα φιλια και τα χαδια της τιναξε τη λιμπιντο μου
στα υψη. Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει και το ιδιο προτεινω και σε εσας. Μια μικρη επιφυλαξη μονο κραταω για τα γλωσσοφιλα καθως
δεν ανακοινώνονται στο προγραμμα και ειναι θεμα της κοπελας που τα δινει. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.003
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2018
Μουνάκι γιατί δεν έγλειψες? Με προβλημάτισες Χμμμ;
17 Ιουνίου, 2018
Πέρασα σήμερα απόγευμα με σκοπό να περάσω δωμάτιο με την κοπέλα αφού την είχα δει πάλι πρίν λίγες μέρες δυστυχώς όμως όπως την είδα να βγαίνει από δωμάτιο έδειχνε εντελώς ξενερωμενη εξουθενωμένη πραγματικά την λυπήθηκα και έφυγα σκέφτηκα ότι δοκιμή μαζί της θα έτρωγα φόλα αν και μου άρεσε εμφανισιακά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2