Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια πρωινή βόλτα στην φυλής πήγα και στο Μετάξι όπου είχα κανονίσει τσάρκα με συναγωνιστή, αλλά τελικά με πιστωλιασε Θυμός.
Δεν τα ξεχνάω αυτά εγώ Θυμός
Περασα από κάποια σπίτια, μέτρια πράγματα αν και έχω δει και χειρότερα σε πρωινές βαρδιες στο Μετάξι.
Επίσης στην ιασωνος γινόταν του πρεζάκια το πανηγύρι Θυμός
Κάποια στιγμή έφτασα στο ιασωνος 43 όπου μου έκανε κλικ η Μαρίνα με το σαλοναρισμα, τα βυζιά της και το καλό κωλαρι της Ναι!.
Κατά την διάρκεια του σαλοναρισματος ο τσάτσος-ριχαρδος μου έλεγε τι παιδαρος που είμαι Εμμμμ και ότι θέλει να πηδανε τις κοπελες του τέτοιοι παιδαροι σαν εμένα Μαλακία.
Του είπα ότι μου αρέσει η Μαρίνα, αλλά είμαι κουρασμένος και θα πάω στο δίπλα μαγαζί να φάω ένα τοστ να πάρω δυνάμεις Καπέλο
Όταν έφευγα με ρώτησε το όνομά μου και αφού του απάντησα μου είπε το όνομά του και ότι με περιμένει γιατί κάθε μέρα θα έχει τις ίδιες κοπέλες. Λίγο περίεργη φάση Money Mouth
Πήγα στο δίπλα μαγαζί, έριξα ένα κατουρημα, παρήγγειλα το τοστακι μου και έψαχνα με την ησυχία μου να βρω κριτικές για την Μαρίνα Χαμόγελο
Τελικά βρήκα μόνο μία όπου ένας πλήρωσε 25 ευρώ για να την γαμησει και αυτό με απονθαρυνε από το να περάσω. Έτσι έπρεπε να τελειώσω το τοστ και να ψάξω αλλού Κεφάλι σε τοίχο!
Έτσι ανεβηκα στον εν λόγω οίκο με βαριά καρδιά μιας και δεν ήθελα να αντικρισω τον παρλαπιπα γραβατακιαΘυμός, τον κυρ Βασίλη του ΜεταξιουΘυμόςΘυμόςΘυμός

Ευτυχώς ήταν μια καλή Ρωσίδα τσα2 η οποία μου ανακοίνωσε 2 κοπέλες, η πρώτη αδιάφορη για μένα και μετά την Άντζελα που κάνει τα πάντα πλην κωλου. Βλεπωντας πως δεν έχω αποφασίσει έρχεται δίπλα μου για να με πείσει. Εκεί βλέπω πως έχει γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια και πως αν έχανε τα περιττά κιλά θα ήταν μουνάρα. Η κοπέλα έχει 3αρι βυζι μεγάλο κωλο και περιττά κιλά στην κοιλιά και λεκάνη που δεν είναι αποκρουστικα.
-Έλα μωρό μου να περάσεις καλά.
-Ναι μωρέ μου αρεσεις αλλά επειδή είμαι λίγο κουρασμένος αν καθυστερησω λίγο σε πειράζει;
-Πόσο δηλαδή Χμμμ;
-Όχι κανένα πρόβλημα, είπε και μου χαμογελασε γλυκά.
Με τα πολλά μπαίνω αφού πληρώνω την τσα2 με κερματαΝαι!.
Μετα απο λίγο σκάει η κοπέλα και με βλέπει να αλλάζω. Έκατσε στο κρεβάτι και εγώ πάω να την σηκώσω για προκατ. Μου είπε να μου πάρει πιπα για να με καυλωσει αλλά εγώ επόμενα να σηκωθεί Καπέλο
Μου τριβωταν καλά η καριωλα και με καυλωσε με την μία Καπέλο.
-Μωρό μου τι πουτσα είναι Καπέλο!!!
-Σου αρέσει;
-Και σε πια δεν αρέσει τέτοια πουτσα.. .Μαλακία
Τότε με μία γρήγορη κίνηση περνάει καποτα στηνετε μόνη της στον τοίχο και βάζει την πουτσα μου στην μουναρα της Ναι!
Πρώτη φορά γαμαγα πουτανα δίχως να κάνει πρώτα πιπα!
-Σου αρέσει μωρό μου;
-Ναι ξεσκισε με Ναι!
Το πήγαινα δυνατά με την κοπέλα να με παροτρυνει να την γαμαω έτσι και πότε είχε και τα 2 χέρια στο τοίχο και πότε το ένα στον νιπτυρα για να γίνεται παιχνίδι με τον μικρό καθρέφτη Κεφάλι σε τοίχο!.
Σκέφτηκα να την πάρω μπροστά στον μεγάλο καθρέφτη αλλά ήμουν κουρασμένος να πάω μέχρι εκεί Money Mouth.
Αφού κάτσαμε ώρα μου είπε να την πάρω με εμένα από πάνω. Πήρε θέση και μου είπε ότι την καυλωνει το εργαλειο μουΝαι!.
Η ομιλία της είναι καυλωτικη και θυμίζει λίγο την Αθηνά από φωκ.27 αλλά βέβαια σε υπηρεσίες δεν την φτάνει, ακόμα τουλάχιστον Προσκύνημα
Φουλ καυλωμένος της τον βάζω μέσα και την γαμαω ήρεμα, με την κοπέλα να με τραβάει προς το πρόσωπο της και τα χείλη μας να έχουν απόσταση αναπνοής. Της δίνω ένα φιλί και μου γυρνάει το μάγουλο Money Mouth
-Δεν δίνεις φιλιά Χμμμ;;
-Όχι χαχαχα
-Ε τότε γιατί με φερνεις τέρμα κοντά σου;
-Γιατί μου αρέσει χαχαχαχα
-Ώστε έτσι εεεεε; Θυμός
Με όσες δυνάμεις είχα την γαμαγα δυνατά με την Άντζελα να φωνάζει, να με σφίγγει δυνατά και να με φυλάει στο λαιμό. Μείναμε ώρα έτσι.
-Έλα λίγο και από πάνω.
-Μπα δεν ξέρω να κουνιεμαι καλά Ντροπή
-Ξέρω εγώ μην αγχώνεσαι, θα σε πηγαίνω ήρεμα Καπέλο
Εκεί ξεκινήσαμε χαλαρά όπου στην πορεία έδινα πόνο με την κοπέλα να βογγαει καυλωτικα και να με φυλάει και να με χαιδευει στο πρόσωπο και λαιμό.
Όταν της λέω ότι τελειώνω έφερε πάλι το πρόσωπο της μπροστά στο δικό μου και βαριανασενε. Εκεί έπεσε ένα ακόμα πεταχτο φιλί επειδή την εσπρωχνα δυνατά Καπέλο
Μέσα σε μεγάλη καύλα χυνω μέσα της με την φραουλιτσα να δείχνει ότι γουστάρει και να κάθεται τελείως πάνω στο πουτσο για να στραγγιξω Καπέλο
Όταν τελείωσα με αγκαλιασε σφιχτά και με φιλαγε στο λαιμό.
-Σου αρέσε μωρό μου;
-Μπα χάλια...
-Τι;;;;
-Πλάκα κάνω ρε, καύλα είσαι Καπέλο
-Ώστε κάνεις πλάκα ε;
Τοτε μου δίνει ένα χαστούκιΘυμός και μου πετά τα βυζιά της στο πρόσωπό μου Money Mouth
-Τι κάνεις ρε; Θυμός
-Για να μάθεις που δεν σου άρεσε!!! Ματάκι
-Πλάκα έκανα. Money Mouth
-Ναι καλά, λες ψέματα και με δαγκώνει στο λαιμό λες και θέλει να μου κάνει πιπιλια Θυμός
-Έλα ηρέμησε τώρα Θυμός
Ξαφνικά ηρέμησε ξαπλωσε αριστερά μου, έβαλε τα βυζιά της να ακουμπανε το στήθος μου, με τυλιξε με το ένα πόδι και με το χέρι της επεζε με την πουτσα μου που είχε ακόμα 60 άρα στυση Ναι! και με ρωταγε διάφορα προσωπικά πράγματα. Κάποια στιγμή έβγαλε την καποτα και την ξεστραγγιξε με το χέρι της Καπέλο
-Τι ωραία πουτσα που έχεις, θα ήθελα να σου πάρω ακα πιπα αλλά εδώ δεν γίνεται.
-Κάνε μια εξαίρεση μωρέ για μένα Καπέλο
-Όχι δεν είμαι επιλεκτική Μαλακία
Στην συνέχεια μου είπε ότι είναι ελληνίδα (αλβανιδα), και ότι χάρηκε που και πέρασα καλά και δεν έκλαψα τα δέκα μου ευρώ Ναι!!!! Έτσι έφυγε.
Σε όλο το social αγγιζα ελεύθερα βυζιά, κωλο, πρόσωπο δίχως αντίδραση. Το social παίζει να κρατησε 10 λεπτά, περισσότερα από το sex Money Mouth!!!
Γενικά είπαμε πολλά πράγματα και μερικά δεν είναι σωστό να τα δημοσιοποιεισω Καπέλο
Με λίγα λόγια η Άντζελα είναι μία πορνη με γλυκό πρόσωπο, νταρντάνα με μεγάλα στήθη και κωλο. Στο δωμάτιο μπαίνει με σκοπό να σε ικανοποιήσει και το έχει και στο social.
Θα την ξαναπάρω για να δω και το πως τα πάει στην πίπα που μου είπε ότι είναι καλή...
Όταν έφυγα η τσα2 με ρώτησε αν πέρασα καλά. Της είπα όλα τέλεια και με ρώτησε και δεύτερη φορά Money Mouth. Της είπα ότι όλα ήταν καλά, μου χαμογελασε και μου ευχυθηκε καλό ΣΚ Καπέλο. Βέβαια, δεν ξέρω πως θα ήταν σε μέρα με κόσμο.
Το δωμάτιο πολύ καλό για Μετάξι.
Πήγα με μετρό.

Όταν έφτασα σπίτι, ανέφερα σε συνάδελφο για την εν λόγω κατάθεση. Μου είπε ότι αυτή δούλευε στην φυλής με κωλαρι και είχε άσχημες κριτικές. Επίσης μου είπε ότι γενικά ρίχνει χαστουκια και γενικά ψάχνει να βρει γκομενο Εμμμμ
Μήπως για αυτό το τόσο social Χμμμ;.
Μακάρι να μην βρει γιατί την βλέπω να γίνεται φόλα. Θυμός
Μπορεί κάποιος σε πια μαγαζιά μπορώ να βρω κριτικές της Καπέλο;



Αυτά παιδιά, καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, n.smirni76, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού