Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ελβίρα την έχω συναντήσει 5 φορές στο παρελθόν. Είναι είναι ο ορισμός του τούμπανου, ψηλή αδύνατη με τεράστια βυζιά και τρελό
κώλο. Το πρόσωπο είναι ωραίο πρόστυχο, σαν μια milfo-καριόλα στα μπουζούκια. Μπορεί να είναι ευγενική και μπορεί να είναι και σκυλί του πολέμου.

Συνήθως, με υποδέχεται με ένα χαλαρό σατέν μπουρνούζι με ψηλοτάκουνα και μέσα φοράει μόνο ένα στρινγκ και οι βυζάρες της είναι ελεύθερες και στητές να σου λένε έλα να με γλείψεις !!. Έτσι πως σε υποδέχεται σε χαιρετάει πάντοτε γλυκά, κλείνει την πόρτα και περπατάει σαν ξέκωλο με την κωλάρα κουνιέται αργά αργά, και σου σου λέει έλα να μου κάνεις μασάζ με την γλώσσα σου. Έπειτα έρχεται σε απόσταση στενής επαφής με στήθια της και σου δίνει την πετσέτα για να κάνεις ντούζ. Μετά ντουζ είναι έτοιμη για να κάνει αυτό που έχεις συμφωνήσει. Εγώ τον τελευταίο καιρό της ζητάω να κάνουμε θεατρικό, και της ζητάω να είναι προκλητικά ντυμένη για να παίζουμε του ρόλους. Έχει υποδυθεί 1) την αγανακτισμένη αφεντικίνα με μαύρο κολλάν και κολλητό μαύρο από επάνω να διαγράφουν οι βυζάρες της και να μου ζητάει μασάζ για να χαλαρώσει, 2) την καθηγήτρια με μια ροζ εφαρμοστή φόρμα και το φερμουάρ ανοιχτό ντεκολτέ και αυτή να μου μιλάει και εγώ να κοιτάζω αλλού )).... και έχει punishment από την κακιά καθηγήτρια, και την τελευταία φόρα χωρίς να της πω σενάριο, είχε είδη ανοιχτή την πόρτα και ήταν ένα σκυμμένη με τον κώλο τούμπανο σε ένα βινύλιο κολλάν και σφουγγαρίζει, είχε είδη φτιάξει σενάριο από μόνη της, ήταν τόσο πραγματικές οι συνθήκες, που στη αρχή νόμιζα ότι ήρθα στην ώρα του σφουγγαρίσματος. Εκεί την πλησιάζω και αυτή με λάγνο βλέμμα και με τα πρόστυχα ωραία της μάτια μου ζητούσε βοήθεια και μου έφερνε τον τουρλωτό και αλογίσιο κώλο της στον πούτσο μου, της τον έπιανα τον σφυχτό της κώλο και αυτή έκανε και καλά ότι ντρέπεται, με παίρνει από το χέρι με αργό και βασανιστικό περπάτημα και με καθοδήγησε στο κρεβάτι της και καθόμαστε, εκεί μου περιέγραφε πόσο της αρέσει ο μανάβης, ο ξυλουργός, ο χημικός και ο βοσκός... και παίρνει και το χαρτζιλίκη της από αυτούς... . Με ρώτησε εάν μου άρεσαν τα εσώρουχα της που τα είχε πάρει από την αφεντικίνα της. Τότε αργά ξαπλώνει μπρούμυτα και με νάζι μου ζητάει να της κάνω μασάζ, εκεί το μαύρο κολάν διέγραφε την κολάρα της .... μετά το μασάζ στους ώμους και την πλάτη, πιάνω μα τα δύο μου χέρια τα καλλίγραμμα μεγάλα κωλομέρια και τα κάνω μασάζ προς όλες τις κατευθύνσεις... με αυτή τη πράξη τρίβεται και η κωλοτρυπίδα της, εκεί κατεβάζω το κολλάν και εμφανίζεται ο στρίνγκος που διέγραφε τέλεια τον πολυπόθητο κώλο της, κατεβάζω και την σφεντόνα και βουρ τα μούτρα στην κωλοτρυπίδα για να είναι happy η Ελβίρα, εκεί σηκώνει την κωλάρα της και γουργουρίζει σαν γατί, μετά μου απαίτησε να την γλύφω και να την κοιτάω στα μάτια και παράλληλα μου ζητούσε να της βάλω και ένα δάχτυλο... εκεί άλλαξε, από γατούλα έγινε τσουλάρα ... άρχιζε να βρίζει ... και με παίρνει ένα ισπανικό και πίπα αρπάχτρας... τα ματιά της έχουν καρφωθεί στα δικά μου και να βρίζει... μετά την πήρα από πάνω και σφυροκοπώ με τα πόδια της ανοιχτά σαν φτερά αεροπλάνου.... γιατί γουστάρει στητούς πούτσους... όπως φώναζε δυνατά. Εκεί ήρθε και το τέλος, λαχανιασμένοι και οι δύο... και μου λέει ... αυτό που κάναμε τώρα θα πρέπει να το κάνει όλος ο κόσμος, το SEX!!!

Εκείνη την φορά πλήρωσα 70 ευρώ για το κάναμε δύο γύρους. Η Ελβίρα είναι εμπειρία, εάν της φερθείς σωστά στα ανταποδίδει, επίσης έχει πολύ φαντασία ... απλά πρέπει να της πεις τι θέλεις...

Ελβίρα να είσαι πάντα αλογο-τουμπανο-καύλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
179
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kaizoku, PetranGTi και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2018
Που μπορούμε να βρούμε τη κοπέλα φίλε γιατί την ψάχνω καιρό Κ δεν την βρίσκω.. ευχαριστώ
19 Ιουνίου, 2018
Εχει δικό της θέμα φίλε milfara Ελβίρα κάπως έτσι στα call girls
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2