Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ειρηνη ειναι μια πολυ ομορφη για την ηλικια της γυναικα 40+ με αρκετα καλοδιατηρημενο κορμι και ομορφο προσωπο.
Το δερμα της κατα την αφη ειναι σφιχτο και απαλο, δυσκολα βρισκεις τετοιο δερμα σε 20αρες...
Ειναι μετριου αναστηματος με 1,5αρι στητο στηθος και μαλλια χρωματος σκουρο καστανο δεμενα κοτσο.
Δε χρειαστηκε καθολου σκεψη και εδωσα το δεκαρικο τρεχοντας προς το δωματιο.
Η Ειρηνη ηρθε σε λιγο ευδιαθετη και με το χαμογελο στο στομα, την περιμενα ορθιος οποτε την πηρα μια αγκαλια και αρχισα
τα κομπλιμεντα για την εμφανιση της τα οποια δεχοταν με ντροπαλοτητα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και της ειπα οτι θα ηθελα πιπουλα χωρις καποτα, επιασε με το χερι της τον πουτσο μου απο τη βαση
και αρχισε μια πιπα μετρια σε αισθηση και τεχνικη, δεν τον εβαζε ολο μεσα και δεν ενιωσα να μου τον σφιγγει ομως
και αρκετα με το στομα της, δε θα την ελεγα αεροπιπα με τιποτα ομως, ηταν απλα μια μετρια πιπα.
Δε θυμαμαι αν ακουσα το 69 στο προγραμμα στο σαλονι αλλα δεν της το ζητησα κιολας οποτε δεν καναμε.
Την σταματησα και της ειπα να ανεβει απο πανω μου, εβαλε το μονωτικο υλικο και με καβαλησε.
Σε σταση απο πανω εδειξε να το εχει αφου κοπανιοταν καλα και καθοταν ολη πανω στο καβλι μου μεχρι που δεν εβλεπα τιποτα απο αυτο.
Γυρισμα της Ειρηνης στα τεσσερα οπου εβαλε πρωτα λιγη κρεμα στο μουνι της, ακολουθησε δυνατο σφυροκοπημα με την Ειρηνη καποια στιγμη
να μου ζηταει να κοψω λιγο ρυθμο, τι να κανω μωρο μου με εχεις καυλωσει πολυ της λεω .. Το μουνακι της παντως ειχε καλη αισθηση.
Τη γυρισα σε κανονικη σταση οπου την επιασα απο τα τρυφερα της μπουτια και αρχισα να την γαμω δυνατα χωρις να την πειραζει ο δυνατος
ρυθμος μου σε αυτη τη σταση. Εκανα μια δυο επιθεσεις για γλωσσοφιλα αλλα το μωρο αρνηθηκε ευγενικα.
Οταν ηρθε η στιγμη να χυσω σηκωθηκα στα γονατα εβγαλα την καποτα και αφου το Ειρηνακι τον εβαλε μεσα στο στομα της τα αδειασα με σεβασμο
ολα πανω στη γλωσσιτσα της.

Συμπερασματικα η Ειρηνη ειναι μια πολυς καλης εμφανισης μιλφαρα, και με πολυ καλες υπηρεσιες.
Σιγουρα πρεπει να την δοκιμασετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.900
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2018
Τι ώρα την βρήκες συναγωνιστή;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1