Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αφου περασα αψογα με την φαιδρα την πρωτη φορα που κερδισα το free fuck απ το γραφειο αποφασισα να την τιμησω για 2η φορα επι πληρωμη φυσικα. δεν εχω πολλα να πω αφου ημουν θεωρω φοβερα περιγραφικος στην προηγουμενη κριτικη μου.για την εμφανιση κλασσικος διμετρος μουναρος για αγριες καταστασεις. στα του αγωνα μια απο τα ιδια. δυνατο τσιμπουκι να τον παιρνει ολο μεσα κ να δακρυζει. γλυψιμο σε αρχιδια κ κωλοτρυπιδα. στο σεξ οτι σταση θελεις για οσο γουσταρεις με σφαλιαρες κ βρωμολογα. το ισως στο αν θα την ξαναβλεπα το εβαλα μονο κ μονο για εναν λογο. σε 1 η 2 στασεις οταν γκαζωνα( κ πιο συγκεκριμενα στα 4Κεφάλι σε τοίχο!) η κοπελα με σταματαγε γιατι μου λεγε πως ποναει σε αντιθεση με την προηγουμενη φορα που δεχοταν τα παντα αδιαμαρτυρητα. τωρα η μονη λογικη εξηγηση που μπορω να δωσω σε αυτο ειναι οτι σε καποια φαση εκανα ενα σχολιο πως μου φαινοντουσαν μεγαλυτερα τα βυζια της κ μου απαντησε πως εχει πρηστει γιατι περιμενει περιοδο. οπβως ολοι ξερουμε λιγο πριν την περιοδο τα ορμονικα των γυναικων τρελαινονται κ μπορει να οφειλοταν σε αυτο ο πονος γιατι εδω που τα λεμε νταξει καλος ειμαι σε μεγεθος αλλα οχι κ lex steele. παρ'όλα αυτα δεν της ριχνω το φταιξιμο σε κατι γιατι ανθρωπος ειναι κ αυτη. να την καυλωσω προσπαθουσα κ οχι να την κανω να υποφερει οποτε εκανα την καρδια μου πετρα κ το δεχτηκα. σε ολα τα υπολοιπα μια χαρα. αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, LanciaRallye037, Kimi13 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού