Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326912
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πηγαίνοντας στο συγκεκριμένο οίκημα που με βολεύει από άποψη parking, με υποδέχτηκε ο ορισμός της τυπικής τσατσάς. Λόγω της ζέστης θα με βόλευε ένα ποτήρι νερό ή κάτι δροσιστικό, αλλά ούτε λόγος για κάτι τέτοιο. Αρκέστηκε στα σχόλια για το καιρό. Μου παρουσίασε πρώτα τη Σαμπρίνα για την οποία έχω διαβάσει διφορούμενες απόψεις. Ψιλοκοντούλα, με ωραίο πρόσωπο αλλά η πίσω όψη με χάλασε. Πιο σταφιδιασμένο λοκώ δεν έχω ξαναδεί. Οπότε πήγα με την δεύτερη που ήταν σαφώς πιο εντυπωσιακή και πιο χαμογελαστή και ορεξάτη στο σαλονάρισμα.
Ενημερώνομαι για τα προγράμματα. Η κοπέλα κάνει και ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό. Επέλεξα το πρόγραμμα των 70€ και ανέβηκα στο δωμάτιο.

Μόλις είχα τελειώσει το ντουσάκι και έφτασε η Έλλη πιάνοντάς με να σκουπίζομαι. Η Έλλη είναι μελαχρινή Βουλγάρα, σχετικά ψηλή (1,70 χωρίς τα τακούνια) με πολύ όμορφα γυμνασμένο, σχετικά slim σώμα. Τα πλαστικά στήθη της είναι πολύ πιο όμορφα από ότι σε κατι φωτογραφίες της όταν ήταν κοκκινομάλλα. Ήταν Πολύ πιο πρόσχαρη από ότι στο σαλόνι και ήρθε κοντά μου αφαιρώντας μου την πετσέτα με φιλιά στο λαιμό και στο πρόσωπο έχοντας προλάβει να πούμε ίσα ίσα ένα γεια. Θετικό και καλό οιωνό βρίσκω πως το ότι με χαμούρευε με όρεξη όσο είμασταν ακόμη όρθιοι, χαϊδεύοντάς με ταυτόχρονα στην επίμαχη περιοχή. Μου ζήτησε να ξαπλώσω και άρχισε πάλι να με γλύφει καταλήγοντας στα @@ ενώ με κοίταζε πράγμα που με έφτιαξε πολύ. Οπότε μου φόρεσε σκουφάκι και ξεκίνησε μια φιλότιμη μεν, με τυπικές υποθέτω κολακείες για το μέγεθος, τυπική δε πίπα. Βέβαια τα βλέμμα της και το χάιδεμα στα @@ δεν μου έριξαν το ηθικό. Αλλά από εκεί αλλάζει το story.

Ξαφνικά πασαλήβει το προφυλακτικό μου με λιπαντικό λες και έχω κανένα κανόνι για όργανο Θυμός και με καβαλάει. Όντως ήταν σχετικά στενή αλλά νομίζω ότι η χρήση λυπαντικού ήταν περριτή καθώς το νινάκι της αντεδρασε σε κάθε μου άγγιγμα. Τες πα έπαιρνε καλή στάση καθώς φαινόταν να ευχαριστιέται την περιποιηση της γλώσσας μου σε ρόγες και λαιμό σκίβοντας πάνω μου. Μετά από λίγο, με δική της προτοβουλία έγυρε στο πλάι γυρνώντας σε ιεραποστολικόπου έδειχνε να της αρέσει περισσότερο τυλίγωντάς με κατά περιόδους με τα πόδια της. Γύρισμα στα 4 πόυ ήρθε και το τέλος αφού έχει και μικρό πεταχτό λοκώ που είναι του γούστου μου (και απότέλεσμα πολύ γυμναστικής σύμφωνα με την ίδια) και tatoo χαμηλά στη μέση που το θεωρώ αρκετά σέξι.

Εν κατακλέιδι πάντως, οι υπηρεσία της κοπέλας δεν ανταποκρίθηκε στο πρόγραμμα των 70€ που έδωσα καθώς το ισπανικό δεν διηρκισε πάνω από δύο λεπτά και ούτε λόγος για μασάζ κτλ. Η κοπέλα είναι αρκετά πιο όμορφη από τις φωτογραφίες της με διαφορά κάποιες σχεδόν αδιακριτες ραγάδες στα πλάγια του κώλου. Πάντως δεν είναι τίποτα το εξαιρετικό οπότε δεν θα την ξαναεπισκεπτόμουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού