Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια νίκη στο ΚΙΝΟ μου έδωσε την ευκαιρία να πάρω ενα πιο ακριβό cg για να το γιορτάσω καταλλήλος! Ειχα δει και την 1η ταινία της και την γούσταρα. Μηνυμα στο γραφείο και μετά απο μία ώρα ήταν στο σπίτι μου το μωρο! Εσκασε με μία ολοσωμη φόρμα που τόνιζε τα κάλη της. Με το που μπήκε μου έσκασε ρουφηχτό φιλί και εκατσε να την σερβίρω ποτάκι. Πριν προλάβω να γυρίσω είχε κατεβάσει την φόρμα της και με περίμενε με της βυζάρες έξω!πίνουμε το ποτάκι μας και πάμε στο δωμάτιο.μπανάκι εκανε 3 φορές το μωρό και ηταν σχολαστική με την καθαριότητα. Στα του αγώνα τωρα. Το μωρό γουστάρει να γαμιέται και αμα ταιριάζεις και λίγο μαζί της θα περάσεις super! Πίπα τρομερή με φτυσίματα ρουφήγματα και γενικά οτι της ζήτησα το έκανε! Τρελάθηκε όταν της έγλυψα την μουναρα της και με παρακάλεσε να την πάρω στα 4 οπου μετα απο λίγο ηρθε το τελος! Μασαζάκι για να χαλαρώσω μέχρι που ξεκίνησε πάλι να με ρουφάει παντού. Δεν υπήρχε σημείο του κορμιού μου που να μην με εγλυψε και εγω συγχρόνως να παίζω με την κλειτορίδα της! Την έβαλα από πάνω μου και κοπανιόταν τόσο δυνατά που ψιλοπόναγα αλλα γούσταρα γιατί την έβλεπα να τρελένεται και αυτή.γύρισμα σε ιεραποστολικο και τελείωμα στη καπότα. Ειχαμε κανα 15λεπτο μεχρι να τελειώσει ο χρόνος μας και με ξεκινάει πάλι στην πίπα και μου λέει γουστάρω να με γαμήσεις πάλι! Δεν το περίμενα αυτο! Ξεκινάμε στα 4 με ένα περίεργο στήσιμο που μου είχε κάνει και την γυρνάω σε ιεραποστολικό οπου τα χαστούκια πηγαίνανε σύννεφο και να με παρακαλάει να την ξεσκίσω μέχρι που έχυσε η καύλα και με τρέλανε ακόμα περισσότερο! Μετά απο λίγο τελείωσα και εγώ και συνέχισε να με φιλάει σαν τρελή παντού! Η κοπέλα είναι σαν ηφαίστειο! Ίσως ταιριάξαμε πολύ. Αλλά ομολογώ οτι ήταν το καλύτερο ραντεβού που έχω κάνει èver. Σε ευχαριστώ καυλάρα μου για την τέλεια βραδυά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, iuakoya, Kimi13 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2018
Μπράβο φίλε που πέρασες όμορφα.
Όταν λες ότι γλείφει παντού, εννοείς και κώλo;
15 Ιουνίου, 2018
σε ποιες ταινιες εχει παιξει?
G
giorgos.k
15 Ιουνίου, 2018
Ακριβως οπως τα λες...εγω 2 φορες την εχω παρει μιλαμε για τρελο γαμησι...και πιπα απο αλλο πλανητη!!!την γουσταρει καργα την πιπα!!!!
16 Ιουνίου, 2018
Γλειφει όλο το σώμα.και δαγκώνει κιολας απτην καύλα της! Ειναι πολύ καυλιάρικο μωρο!
18 Ιουνίου, 2018
Πολύ καλή φίλε αλλά χωρίς anal στα 180ευρώ ακριβή.
19 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επιασα δελτίο στο Κινο και είχα την άνεση να την πάρω. Αλλα μετά απο αυτά που μου έκανε δεν θα περιμένω το Κινο για να την ξαναπάρω...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6