Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91189
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπέλα μου την πρότεινε το γραφείο μιας και αυτή που ήθελα δεν ήταν διαθέσιμη.
Εμφάνιση νορμάλ. Ματαρες που όταν σου περνάει πίπα και σε κοιτάζει καυλωνεις πιο πολύ.
Στην ωρα της, πήγε για μπανάκι. Βγήκε τυλιγμένη με την πετσέτα. Ωραιο σωματακι. Είπαμε δύο κουβέντες και στην συνέχεια με αιφνιδίασε με μια εξαιρετική πίπα όπου λίγο έλειψε να τελείωσω. Δεν με άφησε, μου πέρασε σκούφο και αρχίσαμε την συνεδρία. Το τέλος ήρθε γρήγορα σε ιεραποστολικό χαζεύοντας τις ματαρες της. Έχω ένα κόλλημα με τα ωραία μάτια!Εν συνεχεία κουβεντουλα,γρήγορο τσιγαρακι, μπανάκι και ολοταχώς για δεύτερο γύρο. Ξέρει να στήνεται, ειδικά στα τέσσερα..! Έτσι ήρθε το τέλος. Αντέχει στις υψηλές στροφές,δεν λέει όχι σε τίποτα. Μπορείς να πεις δύο κουβέντες,χωρίς να προσπαθεί να φάει χρόνο. Ειναι αυτό που λέμε κλασσατη γκόμενα. Έχει αυτό το στυλ. Αυτό που με χάλασε και με χαλάει γενικά είναι όταν σου δημιουργεί η κοπέλα την αίσθηση ότι είσαι με επαγγελματία. Οι μηχανικές κινήσεις πχ. Τουλάχιστον η συγκεκριμένη είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει, ξέρει να σε ικανοποιήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, chris1955, Mark001 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού