Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642307
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περασα για βολτα με σκοπο να περασω αν δω καποια κοπελα που θα μου κανει κλικ. Το ροστερ ηταν μεγαλο, αλλα η Βικυ μου εκανε εντυπωση. Μελαχρινη με εντονα ματια και ωραια ποδια, λευκο δερμα... αυτα ειδα στο σαλονι και αρκουσαν για να περασω!
Εκανα μπανακι και υστερα απο λιγο ηρθε. Αρχισαμε με γλωσσοφιλα και μετα εβγαλε το λευκο σακακι που φορουσε. Εκει τα ειδα ολα! Βυζαρες Νο 3 φυσικες, στητες και με μεγαλη ρωγα! Επισης η κοιλιτσα ωραια, φλατ σχετικα αν και θα μπορουσε να σφιξει κι αλλο βεβαια. Ωραιος κωλος και τα ποδια καλοσχηματισμενα. Το βυζι δεν το χορταινα! Πολυ ωραια αισθηση, αυτο και της Σιντυς απο Β46 (Σαμανθα τωρα) ειναι τα 2 καλυτερα που εχω πιασει. Ξεκινησα ποδολαγνεια με τις γοβες και μετα συνεχισαμε στο κρεβατι χωρις παπουτσια. Μια χαρα τα πηγε! Μετα την εβαλα να γλυψει αρχιδια, η γλωσσα της κοπελας κανει θαυματα! Δυστυχως ομως δεν εγλυφε κωλο, πραγμα σπανια για μασατζου... Ειπε οτι την αλλη φορα θα γλειψει, να δουμε... Μετα της εδωσα το στραπ και αφου το φορεσε αρχισε να με ανοιγει με δαχτυλο. Μετα μπηκε με το πλαστικο και αρχισε να με πηδαει. Καναμε 2-3 στασεις κι εχυσα στα ισια με τις βυζαρες απο πανω μου να κουνιουνται μεσα στην καυλα...
Μετα πηγαμε στο μασαζοκρεβατο, οπου η κοπελα ξερει τι κανει! Πολυ καλο μασαζ. Καναμε αρκετη ωρα και δεν το κυνηγησα για δευτερο γυρο αφου το μασαζ ηταν καλο και απο την αλλη ημουν κουρασμενος.
Συνοπτικα, μιλαμε για αξιοσημειωτο βυζι και αν η Βικουλα ξεκινησει να γλυφει καλο σαν τιμια μασατζου, θα γινει στανταρακι!
Καλες Τσαρκες!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2018
Άλλο ένα δροσερό αγόρι, που πήγε στην πουτάνα να γίνει άντρας.
Κατά τα γραφόμενα, η πουτανα έγινε άντρας, και το αγόρι παρέμεινε .........δροσοσταλιά..!! Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1