Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69270
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να μπω στο ψητό!φοβερη συμμετοχή απ την ολγα!οτι ζητούσα το έπαιρνα!πολυ καλό γλύψιμο παντού!οταν λέμε παντού το εννοούμε!γαμησι στα 4 με πολύ ξύλο και τράβηγμα μαλλιών!βογγητα στο φουλ!το πρώτο τέλος ήρθε στο πρόσωπο της και το δεύτερο στο στόμα της όπου κ τα κατάπιε όλα!!παρα πολύ καλή!θα τα ξαναπώ σύντομα μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
127
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Aggelos action boy, Gamopolu και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2018
ρε τυπε με το συμπαθειο αλλα πως το γαμας αυτο το πατσαβουρι??αυτη θα επρεπε να πληρωνει τους πελατες Χμμμ;
14 Ιουνίου, 2018
Ρε τυπε με το συμπαθειο αλλα δεν ειμαστε ολες μουναρες. Αξιολογουμαστε κι απο αλλα πραγματα εδω δεν κανουμε πασαρελα. Ο bowie δεν ηταν ο πιο ομορφος αλλα ηταν στο σταρ συστεμ ελαμψε πιο πολυ απ τον ρικυ μαρτιν.
Αντε γεια.Χμμμ;
(Updated: 14 Ιουνίου, 2018) 14 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχα!Κ δίκιο έχεις!ολγα!
14 Ιουνίου, 2018
υπάρχουν κατι πατσαβούρια αδερφε μου που χανεις το κεφαλι σου (και το πάνω και το κάτω) ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

και δεν αναφέρομαι μόνο επι πληρωμής, γενικά μιλαω για το σεξ.........ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

εκτός αν φτιάχνεσαι μόνο εγκεφαλικά ,οπότε σε κόβω για μοντελέ καταστάσεις!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
14 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ ευχαριστώ πολύ για την ωραια κριτικη tank111.Έρωτας
15 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειμαι καλο πατσαβουρι εγω! Μαζευω οοολα τα υγρα σας στο πι και φι χα χαΈρωταςΝαι!
16 Ιουνίου, 2018
Διαφωνώ απόλυτα με προσβλητικούς χαρακτηρισμούς εντάξει η γυναίκα δεν έχει τόσο καλή εμφάνιση μπορεί να είναι πολύ καλή σε υπηρεσίες σε κρατήσουμε ένα επίπεδο δεν είναι ανάγκη να βγάζουμε κακίες
21 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν με προσβαλλει τιποτε πια.
Δεν μπορει
No worriesΈρωτας
20 Αυγούστου, 2018
Γουστάρω όταν κράζουν ένα CG που κάνει το υπέρτατο επάγγελμα... Αυτό δείχνει ότι κάνει σωστά την δουλειά της και κάποιοι θίγονται, ειτεει άι απο άλλο γραφείο είτε είναι απλά κομπλεξικοι... Συνέχισε ρε αστέρι αυτό που κάνεις.. ίσως σε τιμήσω και εγώ κάποια μέραΜατάκι
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9