Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυστυχως δεν ειχα διαβασει την κριτικη απο προηγουμενο τουρ οποτε θα την ειχα αποφυγει
Συναντηση ευτυχως για μιση ωρα οποτε μικροτερη η ζημια
Λοιπον η πρωτη εικονα , ηταν θετικη, φορουσε ενα σετ ασπρα εσωρουχα σαν αυτα που εχει στην τριτη φωτο .
Με το που της μιλησα ειδα τα σιδερακια που δεν με ενοχλησαν παρα πολυ σκεφτομενος θετικα βλεποντας το οπισθιο συστημα και τις βυζαρες της οπως τις ειχε "καλοφτιαξει" μεσα στο σουτιεν
Αγγλικα οτι και να την ρωτουσα ελεγε ντα ντα ντα , και εγω νομιζα οτι με καταλαβαινει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
κανω ντουσακι και βγαινω και η μικρα εβλεπε τηλεοραση , καμμια σημασια
Ξαπλωνω και προσπαθω να την ηρεμησω παιρνοντας την αγγαλια, δινοντας της φιλακια (τα οποια τα εδινε σχεδον με το ζορι) και προσπαθωντας να της βγαλω τα εσωρουχα , χωρις καμια βοηθεια δικη της , τελικα τα καταφερα και βλεποντας το στηθος της το οποιο εμοιαζε τουμπανο παθαινω σοκ .
Πιο νερουλο , κρεμασμενο και πλαδαρο στηθος πεθαινεις....

Την ξαπλωνω στο κρεβατι και προσπαθω να την περιποιηθω ξεκινωντας ενα ελαφρο γλυφομουνι , και η μικρη εννοιωθα οτι το ευχαριστιοταν , αλλα σε καποια στιγμη που κοιταξα προς τα πανω την ειδα οτι κοιταγε τα μυνηματα στο κινητο της οποτε την παραταω ξαπλωνω ανασκελα και της κανω νοημα να αναλαβει τα πνευστα .
Εκει η σκηνη ειναι για πολυ γελιο, η μικρη καθεται γονατιστη και βλεπει τηλεοραση και μου ελεγε κατι στα ρωσικα , ενω εγω της εδεινα κατω για να ξεκινησει . Αλλα τιποτα απεφευγε καν να με κοιταξει
Αρχιζω να εκνευριζομαι, και τις λεω στα Αγγλικα ποιο ειναι το προβλημα, κ μου απαντουσε στα Ρωσικα , την ρωταω δεν θελεις να το κανεις , ξανα κατι στα ρωσικα, της λεω θελεις να φυγω και οπως κανω να σηκωθω να φυγω πεφτει και τον παιρνει στο στομα με μια συμπεριφορα αψυχολογητη κατι μεταξυ γελιου, ντροπης και Μαλακία
Βαζω δαχτυλακι στο μουνακι, το οποιο ηταν μουσκεμα και επιβεβαιωνω κ εγω μια περιεργη μυρωδια που μου ηρθε .

Οριακα ημουν σηκωμενος κ για να προλαβω να μην ξενερωσω τελειως την στηνω στα 4 και μαζι με δυο τρεις καρπαζιες στα κωλομερια πιο πολυ απο τα νευρα μου κατεθεσα .
Κωλος πολυ καλος σφιχτος και αψεγαδιαστος και αρκετα μαυρισμενη μαλλον απο σολαριουμ
Με το που τελειωνω κατευθειαν πιανει το κινητο κ εγω παω για ντουζακι
Στην συνεχεια ξαπλωμενη στο κρεβατι κ τυλιγμενη με μια πετσετα σαν να μην υπηρχα
Αφηνω τα χρηματα στο κρεβατι κ φευγω

Πηγαινε κουκλιτσα μου να κανεις κανα μπανακι να γλυτωσεις και το σολαριουμ να μην ταλαιπωρεις εμας και τον εαυτο σου
Αυτα και παμε για αλλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, chris1955, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού