Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Στριπτιτζάδικα 10962
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η ανάγκη πορνισμού έίναι αδυσώπητη παρά τα οποια ρίσκα κρύβει , παντα θα τζογάρω για λίγες στάλες ηδονής ...
...βρέθηκα στο εν λόγω στριποθέατρο το οποιο είναι εχει αδελφική σχεση με εκεινο του μπουρναζίου ...τελοσπαντων ...καθησα στο τραπεζάκι χαζευοντας τις λικνιζομενες καμπυλοτητες ...απερριψα 2 πλαστικές κουκλες μια νεαροτερη (αντζελα) και μια γηρεοτερη εισπραττωντας την απαξίωση τους ...μεχρι να ερθει ενα καμπυλώδες μιλφοειδές ρωσσιδι ονόματι Νάντια , έκανα μια κίνηση να την πάρω παρτουζα με καποια άλλη αλλά η συνεννοηση ήταν ράδιο αρβυλα και ετσι την πηρα για χορό ...με καυλωσε η δεκτικοτητα της στις λειχίες μου και έτσι υπο την επηρρεια της καυλας την πηρα prive για να την γαμευσω φυτιλιαζοντας 3 μπλέ χαρτάκια ...επιδωθηκα σε μια μανιασμενη αιδοιολειχία εστιάζοντας στα μεγαλα αιδοιχειλά της και στον υγρό κολπο της , στη συνεχεια ανταπέδωσε με μια αργη αισθησιακή πεολειχία μέχρι να διεγείρει μέσα μου κυνικά ένστικτα ...στηθηκε στον τοίχο προβαλλοντας ευθαρσώς τα οπισθια της και γω εχωσα μεσα της το διογκωμένο πεοντεριο μου και βαλθηκα να βαλλω δυνατά εκ των οπισθεν ...η καυλα με είχε συνεπάρει και το γλυκο μαρτυριο μου λύθηκε με την σπερματέκριση που συμπαρεσυρε το γλυκό εγκεφαλικό συνουσιοπιοειδές μίγμα ...έβαλα το παντελόνι μου ρουφηξα μια τελευταια γουλιά κρασί και εξαφανιστηκα στο πορνικο έρεβος ...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2018
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toumbous, Masazonomaxos, Jim25jim και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2018
δε τα φυτιλιασες τοτε τα 60 μια χαρα σου βγηκε! εκτος κ αν αντιλαμβανομαστε διαφορετικα το φυτιλισμα
14 Ιουνίου, 2018
Είσαι Τιτάνας αγόρι μου, θα τζογαρω για λίγες σταλες ηδονής! Ναι!
14 Ιουνίου, 2018
μυστη μου pilofori το φυτιλιασμα πάει στο οτι θα μπορουσα να ειχα ποντάρει 1 μπλε χαρτάκι πχ στην λιοσιων για το ιδιο ηδονιστικό αποτέλεσμα αλλα η καυλα με συνεπηρε και πονταρα 3 Κουλ
να σαι καλά μυστη fidji Καπέλο
15 Ιουνίου, 2018
Γαμησες στο χορό δηλαδή;;
16 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μακάρι να το εκανα στο χορό , αλλά γαμησα prive με 3 μπλε
16 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε συ για τη καλτιλα κ μονο αξιζε!μουσικη,σαματας,κοσμος παραδιπλα κ συ να γαμας! ανεκτιμητο! Προσκύνημα
18 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μύστη μου με καυλωσε πολύ οταν την πηδαγα πισωκολλητό με κεινη να κραταει τον τοιχο που απο την αλλη μεριά του ήταν ο σερβιτορος και ανυποψιαστοι πελάτες Κουλ Γερο-μύστης...αλλά οπως και να χει 3 μπλε ηταν αυτα Ναι!
18 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

60 ευρουλακια ηταν μια χαρα! εδω αλλους τους σφαζουν 100ρικα για μια μαλακια! ασε σου λεω σου πετυχε! Ναι!
19 Ιουνίου, 2018
Τέτοιες ηδονικές στιγμές δεν αποτιμούνται σε 60 γιούρια που κάπου αλλού θα σκορπούσες. Το θέμα είναι ότι σε λιγο καιρό θα θυμάσαι μόνο τη φάση ενω σε άλλη περίπτωση θα θυμόσουν τα χαμένα εικοσάρικα.. Ωραίος μεσιέ!Καπέλο
19 Ιουνίου, 2018
νταξει άντε με πείσατε ρε μπαγασηδες Ναι!Καπέλο τα σεβη μου Γερο-μύστης
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10