Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ώρα που ο Ζάεφ έπαιρνε τηλέφωνο τον Τσίπρα, εγώ έπαιρνα το Glamour. Στο όνομα τα βρήκαμε αμέσως, Nika. Διαπραγματευθήκαμε λίγο για την ώρα που θα ταίριαζε erga omnes. Αλλαγή του παρά Συντάγματος ξενοδοχείου δε χρειάστηκε. Υποχώρησα και πήγα εγώ εκεί. Στην είσοδο διασταυρώθηκα με την Vlada … Γλώσσα

H Nika τώρα, ήρθε στην Αθήνα αποφασισμένη. Άλλαξε τα εργοστασιακά χείλη και στήθη και τοποθέτησε τη σειρά Pro, για αγωνιστικές επιδόσεις. Το στήθος πολύ καλοφτιαγμένο, θα αναστάτωνε ακόμη και τυφλό. Σώμα αυτό που ονομάζουμε στην κοινή καθομιλουμένη τούμπανο! Λίγα tattoo, χαρακτηριστικά τα δύο αγγελάκια στην κοιλιακή της χώρα, που τόξευαν χαριτωμένα το προσφερόμενο εμπόρευμα της. Όσα αναφέρονται στην καταχώρησή της ακριβή, το ίδιο και οι φωτογραφίες της. Τα Αγγλικά της μετά βίας βασικά.

Μου άρεσε που αποφύγαμε τις αβρότητες και περάσαμε κατευθείαν στην πίστα. Έδειξε την κλάση της παντού. Το joystick το έπαιζε στα δάχτυλα, αλλά και χωρίς αυτά. Χρησιμοποιούσε αδίστακτα το σώμα της για να σκορπίσει ηδονή. Με δεξιοτεχνία judoka με αναποδογύρισε και έδωσε τέλος με κραυγαλέα επιτυχία στον πρώτο γύρο.

Το διάλειμμα είχε διάρκεια μικρότερη και από time out αγώνα basket. Για το δεύτερο μέρος το σκηνικό ήταν πιο αισθησιακό. Οι κρεμάμενοι μαστοί της, χάρμα γλυπτικής, βραδυκίνητοι και όλο αυτοπεποίθηση, καταλάμβαναν το μεγαλύτερο μέρος του οπτικού μου πεδίου. Χάδια, φιλιά, αγκαλιές όλο πάθος, διάφορες εξερευνήσεις, πάντα με δοτικότητα και ευχαρίστηση. Το εύγλωττο ταλέντο της με έσπρωξε στην κορύφωση με ένταση στο στόμα της. Mε μάλωσε χαριτωμένα, γιατί δεν το είχαμε συμφωνήσει και αποσύρθηκε …

Αφού κάναμε τους λογαριασμούς μας και τους τακτοποίησα εις το ακέραιον, αποσύρθηκα απόλυτα ευχαριστημένος για την επιλογή μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, doc_lin, wired77 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2018
Νταξει ...Daniela δεν ειναι ....ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
αλλα ευγε Ω μεγαλε δασκαλε ..τιμησες για αλλη μια φορα το νημα των παππουληδων Γερο-μύστης
Προσκύνημα
E
Excalibur
13 Ιουνίου, 2018
Παρά τον θρησκευτικό τίτλο που δώσατε στο (όπως πάντα εξαίρετο από κάθε άποψη) πόνημά σας, προκειμένου να ξεγελάσετε εμάς τους θεοσεβούμενους, και να καλύψετε τις πομπές σας, οφείλω να σας δώσω τα συγχαρητήριά μου.
13 Ιουνίου, 2018
Τυπε γράψε τιμουλα, θα το πω για χιλιοστή φορά εδώ μέσα, κατάρα το έχετε να γράφετε τιμές μερικοί;
13 Ιουνίου, 2018
Πλήρης ενημέρωση από το μέγιστο του είδους ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
(Updated: 13 Ιουνίου, 2018) 13 Ιουνίου, 2018
Ποιος να συγκριθεί μαζί σου, τετράσφαιρε θεέ!
review reaction 1 blizardeye
14 Ιουνίου, 2018
Πάντα άψογος! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6