Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έψαχνα μια πετιτ μελαχρινή και το μάτι μου έπεσε σε αυτό το καυλακι! Το ραντεβού κλείστηκε πολυ εύκολα και η τηλεφωνήτρια ήταν ευγενέστατη. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της με χαμόγελο και διάθεση για μεσημεριανό ξέσκισμα. Ήρθε ντυμένη με ένα πολύ ωραίο τζινάκι που αναδείκνυε το καλοσχηματισμένο κωλαρακι της και ενα τοπάκι κόλαση! Στριγκαρα κορδοναρι απο μέσα και ψηλό πεδιλακι. Άκρα πολυ περιποιημένα, μικρό βυζακι με ωραία ρώγα και ωραίο τουρλωτο κωλαρακι. Πρόσωπο γλυκό αλλά οχι αυτο που θα σε αφήσει άφωνο. Μπήκε για ντουζακι να δροσιστεί και ήρθε σα ναζιάρα γατούλα για παιχνίδια στο κρεβάτι. Φιλιά δεν δίνει πολλά και δεν αφήνει δάχτυλο στο μουνακι. Ξέρει όμως να παίζει με μαεστρία το εργαλείο και η πίπα της ειναι καλή χωρίς δόντι. Το πιο καυλωτικο ειναι ότι σε κοιτάει βαθιά στα ματια μπουκωμενη με ένα βλέμμα που λεει θελω να με σκίσεις. Ναι! Πρώτη στάση μπροστά στον καθρεφτη αργά, αισθησιακά και βαθιά με τάση να ενσωματωθώ στο κωλαρακι που με τρελανε (και δυστυχώς δεν το δίνει...). Η συμμετοχή αρκετά αληθοφανής και όσο έπαιζα με την κλειτορίδα της το μουνακλ της έκανε συσπάσεις και έκαιγεΠροσκύνημα. Πήγαμε στο κρεβάτι όπου πήραμε κυριολεκτικά φωτιά και ιδρωσαμε και κυριολεκτικά και μεταφορικά τη φανέλα. Ιεραποστολικό με διάφορες παραλλαγές και μετα μπρούμητα γαμουσα τα κωλομαγουλα της, τριβοντας το υπέροχο κωλοτρυπιδι και μετα είσοδος στο καυλωμενο μουνακι που άντεξε γερο σκίσιμο αρχικά αργά και βαθιά και μετα γρήγορα και δυνατά. Έχυσα μεσα και έπεσα εξουθενωμένος διπλα της. Κάναμε ντουζακι, μιλήσαμε λιγο και μπορω να πω οτι ειιναι ωραίο τυπακι. Πολυ ντόμπρα, μιλάει πολυ καλα Ελληνικά και στα θετικά ειναι ότι δεύτερος γύρος ξεκίνησε με δική της πρωτοβουλία. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με το μωράκι να μου στήνεται στο κεφαλάρι του κρεβατιού με το κωλαρακι τουρλωμενο και το μουνακι έτοιμο να εξαφανίσει τον πουτσο μου. Γρήγορα καταλήξαμε στα 4 όπου είχα πολυ ωραία θέα ξανά ιεραποστολικό όπου έβγαλε ναζι και πάθος και καταλήξαμε παλι μπρούμητα για δυνατό σκίσιμο. Το πιο ωραίο ειναι ότι με έβλεπα στον καθρεφτη να την σκίζω και έβλεπα και την καυλα στο πρόσωπό της και καυλωνα όλο και πιο πολυ και ανεβαζα ρυθμούς... Η συνάντηση μας μου άφησε μια πολυ ωραία γεύση. Μπορεί να μην ειναι η πιο ωραία γυναίκα στον κόσμο αλλά μου έβγαλε πολυ καυλα και πιστευω οτι τελικα περάσαμε και οι 2 καλά. Καλο βόλι σε όλους!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, dmtrsxxx, Ettore και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού