Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230246
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα και από μένα,

Μετά από υπομονή και ευγένεια, απέκτησα το νούμερο από την όμορφη νεαρά
Η συνάντηση έγινε στα Νότια, επικοινωνία από μέρους μου τελευταία στιγμή και η κοπέλα έφτασε στην ώρα της
Η όμορφη ήρθε μαυρισμένη με ένα όμορφο μπλε φόρεμα και ψιλοτάκουνες γόβες, μετά τις απαραίτητες συστάσεις μπήκε για μπάνιο και ήρθε στο κρεββάτι ….
Χωρίς να χάσει χρόνο ξεκίνησε με ένα καυτό γλωσσόφιλο και μια απίστευτα υγρή περιποίηση στην μικρή περιοχή
Deepthroat, μπόλικο σάλιο και πραγματικά απίστευτη όρεξη... η κοπέλα το γούσταρε και αυτό το απογείωνε ακόμα πιο πολύ.... πρώτη κατάθεση έτσι και στην συνέχεια μπανάκι και για τους δύο.
Χωρίς χάσιμο χρόνου και με δική της πρωτοβουλία ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος που είχε διάφορες στάσεις , αλλά σίγουρα η κοπέλα καθ όλη την διάρκεια έδειχνε να το απολαμβάνει και να με ευχαριστεί..... με αποκορύφωμα την θέα του κώλου της στα 4. Η Λίζα ήξερε να στηθεί και να απογειώσει την ευχαρίστηση Δεν είπε σε τπτ όχι, πάντα με προσοχή και από μέρους μου.

Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για εμφάνιση….τα χουνε γράψει πριν από μένα, Η κοπέλα έχει φυσική ομορφιά και θεωρώ πρέπει να την διατηρήσει.

Θεωρώ ότι αν φερθείς όμορφα θα σε αποζημιώσει και με το παραπάνω.

Χαλαρά για εμένα από τις καλύτερες εμπειρίες αν όχι η καλύτερη…..

Καλή συνέχεια και να προσέχετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
angel23
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
246
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 koumanidas, batsos, T-DRIVER και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2018
Έδωσες ελπίδα φίλε σε όλους τους Λιζοπληκτους που δεν έχουν βρεθεί ακομα μαζι της.Προσκύνημα
29 Ιουνίου, 2018
Καλησπέρα. Μπορείς να στείλεις τηλέφωνο;
30 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξεχασε τα, τα τηλεφωνα, ΔΕΝ βοηθουν σε τιποτα! Μπες στο νημα της και θα καταλαβεις τι εννοω...
03 Σεπτεμβρίου, 2018
Αυτό με τις παρεξηγήσεις είναι αλήθεια. Εγώ προσπάθησα να την κλείσω 3-4 φορές αλλά το ωράριο μας δεν κολλούσε και πάνω στα νεύρα μου έγραψα στο νήμα της ότι δεν είναι σωστή. Λάθος μου γιατί η κοπέλα δεν είναι επαγγελματίας και το κάνει σαν έξτρα . Ειδικά όταν είναι περιζήτητη . Ελπίζω να την συναντήσω στο μέλλον
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Μπορώ να έχω το τηλέφωνο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5