Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού και να σου ή Μαρία με το που τη βλέπω λέω τον ήπιαμε το πρόσωπο δε μου άρεσε καθόλου μπορεί να ρεφαρουμε από τις υπηρεσίες μπανακι η Μαρία και έρχεται στο κρεβάτι ξεκινάει πιπα (καλή) πάω να χαϊδέψω μαλλί μου τραβάει το χέρι πάω να πιάσω στήθος τα ίδια εκεί ξενέρωσα εντελώς την έχουσα στο στόμα. Με ζάλισε στα μωράκι και μωράκι με ένα ψευτοναζιαρικο στυλ 2 γύρω δεν ήθελα είχα ξενερώσει την πλήρωσα και έφυγε. Κατά τη γνώμη μου το μόνο καλό που έχει είναι το κορμί από λαιμό και κάτω εμένα δε μου άρεσε καθόλου το πρόσωπο της. Μπορεί να μην είχαμε χημεία τι να πω. Μου ζήτησε να γράψω και καλή κριτική ούτε αυτό μου άρεσε. Απορώ με κάποιες κριτικές που την παρουσιάζουν θεογκομενα λιγότερες μπαρούφες παιδιά δεν έχουμε λευτα για πέταμα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
490
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, chris1955, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
Η δική μου απορία είναι πόσες ψεύτικες κριτικές ακόμη θα ανεβάσετε. Η Μαρία δεν ζητάει να της γράψουν κριτικές, αυτό θα έπειθε για κοπέλα που δεν έχει κριτικές, βλέπεις να της λείπουν; Απλή αντιγραφή της προηγούμενης. Τι ακριβώς δεν τηρήθηκε στις υπηρεσίες; Κι άλλο ψέμα. Κι επειδή μίλησες για μπαρούφες, μπαρούφες είναι τα όσα λες εσύ. Αυτά τα ολίγα και δεν πείθετε με τις δήθεν κριτικές σας...
12 Ιουνίου, 2018
Τι έγινε φιλαράκι; Γιατί τόσο δηλητήριο; Είπαμε να λέμε κανένα ψέμα αλλά εσύ το τερμάτισες. Το κορίτσι είναι μούναρος και τα δίνει όλα, τώρα αν εσύ και κάτι άλλοι θέλετε να τραβάτε μαλλιά και να χτυπάτε κώλους σε μπουρδέλο με εικοσαρικάκι. Το Μαράκι είναι καύλα και το ξέρουν όλοι.
K
koutalianos
12 Ιουνίου, 2018
Είναι μια πανέμορφη γυναικάρα και αξίζει. Εννοείται αυτό. Η γκόμενα είναι για πολλά γαμήσια!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΓλώσσαΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
P
Posidonas35
12 Ιουνίου, 2018
Λες ότι δεν σου άρεσε κι όμως την κράτησες. Λες ότι την εδιωξες στα μισά κι όμως σου ζήτησε κριτική. Μα για πόσο βλάκες μας περνάτε μερικοί; ΕΛΕΟΣΧμμμ;
P
psapsa
12 Ιουνίου, 2018
Τυπε ό,τι γράφεις εδώ μέσα δεν ισχύει για τη Μαρία. Εγώ την έχω συναντήσει και ξέρω. Ποτέ δεν ζητά κριτικές. Λες μπαρούφες για το κορίτσι. Ψεύτικη η κριτική σου εκατό τα εκατόΓαμήσου
O
olimpi@k@r@
12 Ιουνίου, 2018
Έχει πολύ ωραίο πρόσωπο ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Καυλα είναι!!!!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
D
dancan
12 Ιουνίου, 2018
Πολύ ωραίο μωρό. Καύλα από τις λίγεςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
B
borsalino
12 Ιουνίου, 2018
Πολύ ωραίο μωρό. Καύλα από τις λίγεςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
B
borsalino
12 Ιουνίου, 2018
Και όπως λέει και ο Ηλίας Ψηνακης : Είσαι θεά αγάπη μου!!!!!!! Κουλ
12 Ιουνίου, 2018
Κρίμα να γράφετε ψέματα για τα κορίτσια. Η Μαρία είναι σούπερ και ειλικρινά δεν την χορταίνεις στο κρεβάτι. Μη μασάς κοριτσάρα. Αυτές τις δήθεν κριτικές τις μάθαμε πια.
O
orallover
25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3