Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δυστηχως δεν διαβασα κριτικες και την πατησα ασχημαMoney Mouth

Την μελισα την προηγουμενη φορα την ειχα δει ξυπολητη στο διαδρομο, να χορευει να σου πιανει τον πουτσο και να εχει ενα υποσχομενο βλεμα,δεν περασα γιατι ειχα στανταρακια αλλα

Την ξαναειδα εχτες και μολις με βλεπει αρχιζει τα ακροβατικα, η συμπεριφορα μου εκεινη την στιγμη ηταν σαν 18 αρι αρχαριου που οτι βλεπει το πιστευει

Λεω ενα 10ρικο ειναι παει στο διαολο,τα δωματια μικρα, (μιλαω για το πρωτο σπιτι του λαβυρινθου και οχι αυτο στο βαθος) βγαινει ενα 50χρονος χοντρος απο το δωματιο,μεσα στην υδρωτιλα,μπαινω στο δωματιο που ηταν αυτος πριν,μια απιστευτη μποχα μου εσπασε τα ρουθουνια,ουτε τζαμακια,ουτε εξαερισμος..καλα ημεθα λεω το πρωτο κακο σημαδιΚεφάλι σε τοίχο!

Η μελισα δεν αργησε να μπει,πραγματικα παιδια βαση συμπεριφορα στο σαλονι,νομιζα στην αρχη μηπως μπηκε αλλη κοπελα στο δωματιο,με κοιταει με ψυχρο βλεμα ( εδω λεω ειμαστε) ειμαι καθαρος ,προσεχω την εμφανιση μου εχω ξαναπει ,δεν μυριζω,ξυρισμενος οσο μπορω στα γεννετικα,η ανασα μου δεν μυριζει,δεν χρειαζεται να απολογηθεις θα πειτε αλλα νομιζω οτι αυτη η μυρωδια πιστευε οτι την ειχα εγω
αλλα την ειχε δημιουργησει ο χοντρος που μπηκε πριν δυστηχως..

Της λεω τι προγραμμα κανεις,μαρεσουν τα σαδομαζοχιστικα της λεω, εαν θες περισσοτερα μπορω να σου δωσω τωρα που εχω, αρχιζει στα αγγλικα να μου κανει τον ιεροκυρηκα,μα αν ειναι στα μπουρδελα να μας κανουν κριτικη για τα γουστα μας και μας κανουν να αισθανομαστε αβολα ας το κοψουμε το ριμαδιΜαλακία

Της λεω γιατι αντιδρας ετσι, ξερεις ποσος κοσμος γουσταρει τετοια? Σε μενα δεν εχει ερθει λεει, ( ψεμα )Μαλακία

Με ξαπλωνει,καμπουρα,ουτε προκαταρκτικα,ουτε φιλια στο λαιμο,ουτε ενα μασαζ,ουτε χαδια,κατευθειαν καποτα, και αυτην ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!

Και εδω ειναι η κορυφοση της φολας,μου λεει εαν δεν θες να παω να φυγω
ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΦΟΥΛ,της λεω κατσε τουλαχιστον παιξε μου μια μαλακια να χυσω

τι να χυσω? Εδω μου επεσε κατευθειαν, ειχε επεισης ομορφα ποδια και καταλληλο μεγεθος της ζητησα τα ποδια της, μου ειπε whats wrong with you? Στης 10 πορνες η 9 μου εχουν δωσει ποδια,χωρις καμια δυσαρεσκεια,τουτη εδω μας την ειπε κιολας Μαλακία

i just want to kiss them softly της ειπα nothing else , αρνηθηκα πεισματικα

Μου ειπε γιατι δεν ρωτησες την τσατσα πρωτα? Εσυ χορευες της λεω και σε πιστεψα,δεν ηρθα εδω να κανω τον ερωτα της ζωης μου ,απλα να χαλαρωσω, ενα χατιρι ,ενα βιτσιο απο ολα τα παραπανω να μου κανες θα ημουν ευχαριστημενος, δεν πληρωσα και 50 ευρω της ειπα

Go της λεω θα την παιξω μονςο μου, φευγει φυσικα χωρις να πει γεια

Λοιπον εκνευριστικα μονο που εγραψα την κριτικη,δεν θυμαμαι χειροτερη φολα να εχω φαει? Ποτε νομιζω,και η φολες που εχω φαει,καπως προσπαθησανε,ειχα φαει παλια μια φολα στην κεραμεικου,με ξανα ομορφη κοπελιτσα τουλαχιστον μου εδωσε λιγο τα ποδια της και εχυσα,αυτη εδω δεν μου εδωσε ΤΙΠΟΤΑ

Συμπερασμα
Προκαταρκτικα 0,φιλια 0,Θερμη συμπεριφορα 0, πιπα της πλακας,κουναει το κεφαλι σαν αυτες στο δαφνι, γενικα στο σαλονι εχει την υποσχεση,μεσα πραγματικα απογοητευση

Τι αλλο να πω ρε παιδια? Θα μπορουσα να γραφω μια λιστα με αρνητικα,καλα δεν συζηταω για 69,γλειφωκωλιασμα και τετοια,αυτα ξεχαστε τα

Πως ειναι δυνατον στο σαλονι να ειναι κατι αλλο, στο δωματιο 360 μοιρες διαφορετικη? Εδω μιλαμε για απατη απλα,σαν να ερθω εγω να σας υποσχεσω κατι καλο,ενα καλο αποτελεσμα σε κατι και να βγει εντελως το αντιθετο


Πρεπει να ξεχαστει γρηγορα αυτη η εμπειρια με καποια καλη
Παιδια, δεν ειναι το 10ρικο που πιστευω και αυτο το σκεφτεσται σημερα,ειναι η ξενερωτησ και ψυχρη συμπεριφορα,εδω η κοπελα εαν εχεις καποιες ιδιαιτεροτητες σε κανει να αισθανθεις ασχημα,γιατι ξαναλεω τα μπουρδελα για αυτο το λογο υπαρχουν

Μακρια απο μενα,μην σας ξεγελαει η εμφανιση,υπαρχουν στο 10ρικο γυναικες με εμφανιση 5 και κατω αλλα θα σας κανουν ενα στοματικο ,και ενα σεξ ανταξιο και βαλε του 10ρικου,οποτε μην πετατε τα λεφτα ΣΤΗΣ ΟΜΟΡΦΕΣ

Μου θυμισε την ντιανα στο κολωνου 15 οροφο που αυτη βριζει τους παντες,αλλα μεσα κανει 5 πραγματα ,αυτη εδω τιποτα


Μακρια

Και θα κανω καιρο να το ξεπερασω,γιατι οταν πας φορτωμενος απο διαφορα προβληματα να ξεσκασεις σε ενα μπουρδελο και σε κανουν χειροτερα ε καταλαβαινεις

Οταν βγηκα εξω η τσατσα μου ειπε περασες καλα? Και της ειπα Οχι μπροστα σε αλλους,τωρα το πηραν σοβαρα η οχι, θα ξεγελαστηκαν με την εμφανιση και αυτοι..

Καλα να περνατε ,και προσοχη..Δεν ειναι καιρος για φολες,εδω ιεροδουλες του 10ρικου μου εχουν πει εχει πεσει απιστευτα η δουλεια τους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Μελίσα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, professorx, obi1 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
Αγορίνα όπως λες "Πρεπει να ξεχαστει γρηγορα αυτη η εμπειρια με καποια καλη"!Γερο-μύστης Αυτό ακριβώς, προχώρα!!!Ματάκι
12 Ιουνίου, 2018
Τι μαλάκω... Κεφάλι σε τοίχο!

Όταν της είπες ότι σου αρέσουν τα σαδομαζοχιστικά τι σου είπε και σε ξενέρωσε;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2