Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετα απο καιρο αποφασισα να επενδυσω και παλι στις κορασιδες του εν λογω γραφειου, και διαλεξα με κριτηριο το ομορφο προσωπο.
Η Σαρα ειναι πραγματι, και προς εκπληξη μου, ακριβως οπως ειναι η μεγαλη φωτο της εδω, με το κοκκινο φορεμα. Ενα απιστευτα γλυκο κοριτσι, με μεσογειακη ομορφια, μακρια καστανα μαλλια και μελι ματια. Ξερετε, απο αυτα που αν ησουν τυχερος να τα φτιαξεις μαζι της στο σχολειο, πηγαινε καμια 10ετια η σχεση... δεν αφηνονται ευκολα τετοια μωρα.. τουλαχιστο για μας, εκεινες τις εποχες.

Στο σωμα ειναι λιγακι πιο αδυνατη απο τις φωτο (περιμενα το αντιθετο) και το ατου της το στηθος της που ενω ειναι 2μισαρι, ειναι απιστευτα αγουρο (σφιχτο και με τρομερη επαναφορα) και καλοφτιαγμενο.

Να συνεχισω ?

...Θα σας ξενερωσω.
Το μωρο δε θελει τη δουλια που κανει με τιποτα και αυτο φαινεται απο το βλεμα κ τη γλωσσα του σωματος. Αγνοωντας ολα αυτα προχωρησα σε σιγοψησιμο ελπιζοντας οτι με τη σαρκικη επαφη κατι θα αλλαξει. φιλια σε ολο το σωμα επιμελες γλυψιμο κ βλεμα της στυλ τι κουραζεσαι ρε φιλε...
προχωραμε σε γλυφομουνι -που ειμαι καλος αν θελω, η τυπισα να δαγκωνεται προσπαθωντας να διωξει την ηδονη, ακριβως οπως κανει κανεις οταν θελει να διωξει τον πονο. προσπαθεια για δαχτυλο μου το κοψε σε ντετε, αλλα αφησε τα υγρα της πανω μου, οποτε λεω ενταξει, θα ανταποδωσει...
τι ρομαντικος !

πιπα βαθους μισο πουτσοκεφαλο, κ μετα απο ευγενικες προτροπες να κανει οτι καλυτερο μπορει, το πηγε στα 3/4 (του πουτσοκεφαλου). ο πουτσος μου ηδη μελατος προς ακαβλωτος.. Καπου εκει αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια, πως δε θα βγει ουτε ο πρωτος γυρος. τη βαζω στα 4 να μη βλεπω την βαρεμαρα της ζουλαω τον μελατο μεσα κ αρχιζω να τρομπαρω το πτωμα. Μολις εγινα ντουρος τη γυριζω και τη καθιζω πανω μου και βλεποντας τα βυζακια της και τη γενικη της εικονα -πλην της εκφρασης, τελειωνω οπως οπως.

Με εκφραση -επιτελους- σηκωνεται και αποχωρει για το μπανιο.
Γυριζοντας ειχα παρει την αποφαση μου. Της λεω αφου δε τη παλευεις τι το κανεις? αναρωταται με μορφασμο... φευγω για να μη τυρρανισω αλλο ουτε εσενα ουτε εμενα.. μου λεει ευχαριστω !

στο μπανιο κοιταξα τον καθρεφτη: δεν ειναι ολα για ολους !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, casadi, blizardeye και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού